Lejek dla kobiet

Wszystko co związane ze światem kobiet.
Angela
Gibony
Gibony

Lejek dla kobiet

Post autor: Angela » 31 lip 2018, o 12:45

Lejek do sikania – gdzie, za ile, po co i na co?

Oryginalny lejek to koszt kilkudziesięciu złotych – od 30 do niemal 80. Ale można kupić taniej tak, jak ja to zrobiłam. Na Allegro lejek kosztuje około 10 złotych (plus oczywiście koszt wysyłki), a na Alliexpress jakieś 2 złote. Jednak trzeba się liczyć z tym, że paczka z Chin będzie szła kilka tygodni. Dlatego wybrałam nasz rodzimy serwis.

Lejek jest idealnym rozwiązaniem w momencie, gdy warunki nie są sprzyjające, a natura daje się we znaki. Nie tylko #wtrasie będzie przydatny, ale chociażby w publicznej toalecie czy toi toi’u, albo gdy brakuje wokół krzaczków i wstydzisz się świecić gołą pupą, albo gdy boisz się zapuszczać dalej do lasu.

Jest wykonany z silikonu, więc jest łatwy w przechowywaniu. W internetach widziałam specjalne pokrowce, aczkolwiek w zupełności wystarczy szczelny woreczek strunowy.

WADY:

-Brak wprawy może owocować zasikanym ubraniem, deską, podłogą etc.
-Pozostaje pytanie co zrobić z mokrym lejkiem? (trzeba mieć przy sobie woreczek, albo butelkę, aby go przepłukać)
-Może wzbudzać ogólne politowanie i śmiech
-Dyskomfort związany z przekraczaniem własnej strefy komfortu, ale tylko do czasu… Do czasu, gdy bez lejka się nie obędziesz.

ZALETY:

-Jest tani, kosztuje 2 złote
-Kolorystyka i wykonanie jest przyjemne dla oka
-Jest mały i lekki, bez problemu można go spakować do kieszeni
-Teraz nawet sikanie przy autostradzie nie będzie problemem
-Przy odrobinie wprawy, nawet podczas męskiej wyprawy, nie będziecie drogie Koleżanki świecić tyłeczkiem, czy ryzykować zapuszczaniem się w po ciemku samodzielnie w krzaczory, gdzie może czyhać WSZYSTKO
-Co bardziej odważne mogą sikać w jednym rzędzie do męskich pisuarów. Widok mężczyzn bezcenny;)
-Ten eksperyment na pewno Wam nie zaszkodzi, możecie zyskać nowe doświadczenie
-To świetny upominek dla każdej podróżniczki, biegaczki górskiej, ultra-maratonki. Te kobiety często skazane są na męskie towarzystwo, które okupuje przydrożne krzaczki.

Polecam spróbować. Koszt wynalazku jest niewielki, więc nawet jeśli nie przypadnie do gustu, to nie będzie wielka strata. A być może lejek okaże się ratunkiem na całe około-fizjologiczne potrzeby. 🙂

Angela
Gibony
Gibony

Re: Lejek dla kobiet

Post autor: Angela » 9 sie 2018, o 11:43

Po tym wpisie sama wypróbowałam właściwości tego lejka i na wypady pod namiot rożne festiwale jest jak najbardziej przydatny. Zazwyczaj miałam przy sobie coś do picia i właśnie tym obmywałam lejek ,piwo woda czy inny napój na serio się sprawdzi i nie ma mowy o brzydkim zapachu, no na pewno nie pachnie tak jak w zatłoczonych toi toiach :D

Mia
Gibony
Gibony

Post autor: Mia » 29 sie 2018, o 10:54

świetna sprawa. Początki wiadomo trudne,ale wystarczy poćwiczyć pod prysznicem i efekt końcowy był zadowalający.Wygodnie się go trzyma podczas oddawania moczu, ma uchwyt i można dokupić pokrowiec i przedłużkę. Jest z silikonu, można wyparzyć czy umyć bez problemu.

Leonardo@wp.pl
Gibony
Gibony

Post autor: Leonardo@wp.pl » 29 sie 2018, o 10:57

Nie wyobrażam sobie zobaczyć taką kobietę..... chyba bym się wystraszył [gały] [uśmiech]

Sonda
Gibony
Gibony

Post autor: Sonda » 6 wrz 2018, o 06:40

No nie... tego jeszcze nie słyszałam [uśmiech]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat Kobiet”