Tampony z marihuaną są już dostępne w sklepach

Wszystko co związane ze światem kobiet.
Awatar użytkownika
Jimmy
Gibony
Gibony
Posty: 59
Rejestracja: 17 mar 2016, o 12:47

Tampony z marihuaną są już dostępne w sklepach

Post autor: Jimmy » 27 mar 2018, o 12:31

Czasem ból podczas miesiączki może być tak silny, że żadne herbatki ziołowe, termofor ani nawet tabletki na receptę, nie będą wystarczające. Zna to każda z nas. Dyskomfort, osłabienie i ból, któremu poddawane jesteśmy mniej wiecej co miesiąc. Naukowcy znaleźli sposób na to jak poradzić sobie z bólem nie niszcząc wątroby silnymi lekami. Z pomocą przychodzi... marihuana. Na obietnicach się nie skończyło. Tampony z marihuaną wchodzą właśnie do sklepów!

Tampony z marihuaną na ból miesiączkowy


Produkt marki Foria Relief kosztuje ok. 120 zł. Każdy tampon jest nasączony wyciągiem z konopi indyjskich. „Naszym celem jest dzielenie się właściwościami leczniczymi tej rośliny, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technik ekstrakcji. Zapewniamy bezpieczne i przystępne dla wszystkich kobiet sposoby radzenia sobie z miesiączkowymi problemami” – czytamy opinię pracowników Forii Relief.

Jeżeli wierzyć zapewnieniom kobiet, które już ich użyły, zaczynają działać już po 20 minutach od włożenia. Działają rozluźniająco i niwelują ból. Producenci zapewniają, że poza tym nie wpływają na kobietę w inny sposób, tzn. nie sprawiają, aby była odurzona, czytamy.

Gdzie je kupić? Tu sprawa zaczyna się komplikować.

Gdzie kupić?

Cena też nie zachwyca. Opakowanie, które kosztuje ok 35 dolarów (ok. 120 zł) zawiera 4 tampony nasączone wyciągiem z konopi indyjskich. Każdy z nich zawiera 60 mg THC oraz 10 mg CBD. Stosuje się je identycznie jak zwykłe tampony.

Jak na razie tampony są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, więc jeśli nie wybierasz się w najbliższym czasie do USA i nie masz tam rodziny lub znajomych, na ten rodzaj leku miesiąckzowego będziesz musiała jeszcze poczekać.


bezlitosne.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat Kobiet”