5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Jimmy
Gibony
Gibony
Posty: 59
Rejestracja: 17 mar 2016, o 12:47

5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Jimmy » 27 wrz 2017, o 07:37

5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy mężczyzna

Seks oralny, określany także jako miłość francuska, jest formą stosunku seksualnego, która polega na stymulacji narządów płciowych partnera bądź partnerki za pomocą ust i języka. Przez wiele osób sex oralny traktowany jest jako forma gry wstępnej, która pobudza i wprowadza ich w intymny nastrój. Seks oralny jest ogromną przyjemnością, gdyż gwarantuje mężczyznom bezpośrednią stymulację prącia i moszny, zaś kobietom najbardziej wrażliwych i najbardziej ukrwionych zakończeń nerwowych w okolicach łechtaczki.Oficjalne nazewnictwo jest następujące.

-Fellatio – pieszczenie oralne penisa.
-Cunnilingus – pieszczenie oralne łechtaczki, sromu lub otwarcia pochwy.
-Anilingus – pieszczenie oralne odbytu.

1) Kobiety robiące regularnie fellatio swoim partnerom są szczęśliwsze

Badanie, w którym wzięło udział 293 kobiety, przeprowadzone na The State University of New York w 2012 roku sugeruje, że kobiety, które regularnie robią fellatio swoim partnerom są szczęśliwsze. Wyraźnie koreluje to z dość popularnym badaniem, którego wyniki przekonują, że męskie nasienie potrafi redukować objawy depresji u kobiet.

Faceci nie lubią mechanicznego seksu oralnego, który kobieta wykonuje bez pasji i pożądania. On chce wiedzieć, że ty też czerpiesz z tego radość podobnie jak on, dlatego musisz zmieniać rytm, różnicować prędkość stymulacji i jej intensywność. Spróbuj delikatnie pieścić jądra, a potem zwiększ szybkość kilku ruchów. Doprowadź go na krawędź ekstazy, a potem szybko go stamtąd zabierz tak, by chciał jeszcze, i jeszcze.

Liż, ssij i baw się penisem używając języka. Nie unikaj kontaktu wzrokowego z partnerem. Żeby wiedzieć, że zmierzasz w dobrym kierunku, słuchaj i obserwuj jego reakcje. Zapytaj, co lubi. Każdy facet jest inny. Twój partner będzie zachwycony tym, że chcesz dowiedzieć się, co naprawdę go podnieca.

2) Cunnilingus metodą na sprawdzanie wierności?

W 2013 roku na łamach magazynu Personality and Individual Differences opublikowano bardzo ciekawe badanie. Otóż wynikało z niego, że mężczyźni, którzy są w dłuższej relacji z atrakcyjnymi kobietami, są bardziej skłonni do robienia cunnilingus swojej partnerce. Wynik tego badania wiąże się z pewną teorią ewolucyjną. Głosi ona, że mężczyźni byli w stanie (i może dalej są w stanie, ale na poziomie podświadomym) wyczuć obecność obcego nasienia u partnerki. Oczywiście powyższe badanie nie stanowi jeszcze żadnego dowodu tej teorii. Można próbować łatwiej tłumaczyć takie zachowanie mężczyzn, a mianowicie strachem przed utraceniem atrakcyjnej partnerki i próbą zatrzymania jej swoimi godnymi podziwu “wyczynami”.

4) Seks oralny może zwiększać ryzyko raka krtani i przełyku

Naukowcy nie pozostawiają złudzeń. Wraz z kolejnymi badaniami pojawia się coraz więcej dowodów na to, że za dużą część zachorowań na raka gardła, krtani i przełyku odpowiada seks oralny. Dokładniej chodzi o przenoszenie tą drogą wirusa brodawczaka ludzkiego HPV(Human Papilloma Virus).Wirus ten, posiadający około sto różnych odmian, jest najczęstszym wirusem przenoszonym drogą płciową. Naukowcy szacują, że zakażonych nim jest aż 80 proc. ludzkości. Infekcja w większości przypadków przebiega zupełnie bezobjawowo i nie powoduje poważnych konsekwencji zdrowotnych, jednak w niektórych przypadkach może w dużym stopniu przyczyniać się do rozwoju raka pochwy, penisa, szyjki macicy, czy odbytu, a także krtani i przełyku. Nigdy nie pieść w ten sposób partnera, jeśli masz zimno na ustach lub inny rodzaj opryszczki.

5) Seks oralny nie jest taki bezpieczny jak się wielu ludziom wydaje

Seks oralny bez prezerwatywy lub lateksowej osłonki jest oczywiście znacznie mniej ryzykowny niż seks waginalny lub analny bez zabezpieczenia, ale to nie znaczy, że jest “bezpieczny”. Największe zagrożenie jest po stronie pasywnej, czyli tej, która pieści narządy płciowe lub odbyt drugiej osoby. Nawet wirus HIV może być przenoszony tą drogą, chociaż jest to raczej najmniej prawdopodobny scenariusz. Zaś wirusowe zapalenie wątroby B i C są przenoszone zazwyczaj poprzez krew, więc w przypadku seksu oralnego ryzyko zakażenia też jest minimalne.

Natomiast ryzyko zakażenia jest znacznie większe w przypadku takich chorób jak: kiła, chlamydia, HSV (wirus opryszczki pospolitej) i rzeżączka. Ostatnia z tych chorób daje bardzo wyraźne objawy, np. u mężczyzn są to wyciek ropy z cewki moczowej oraz ból i pieczenie przy oddawaniu moczu. Pozostałe z tych chorób mogą przez długi czas nie dawać żadnych objawów. Co ciekawe, wirus opryszczki pospolitej dzieli się na dwa typy, pierwszy z nich to klasyczna opryszczka wargowa, a drugi to opryszczka narządów płciowych. Opryszczki nie da się trwale wyleczyć i trzeba się liczyć z tym, że nawroty mogą pojawiać się co jakiś czas. Wedle niektórych badań, obecność zmian opryszczkowych zwiększa ryzyko zakażenia wirusem HIV nawet dwukrotnie (podczas kontaktu z wydzielinami zakaźnymi).

Rzeżączką można zakazić się poprzez gardło, więc największe ryzyko istnieje w przypadku fellatio. W przypadku kiły do przeniesienia choroby dochodzi zazwyczaj przez kontakt z narządami płciowymi i odbytem. W związku z tym w przypadku tej choroby każdy rodzaj seksu oralnego jest potencjalnie niebezpieczny. Zaś w przypadku chlamydii z największym ryzykiem mamy do czynienia przy fellatio. Wirusem opryszczki zwyczajnej również bardzo łatwo zarazić się w trakcie seksu oralnego.

Celem powinna być wspólna przyjemność i podniecenie,Nie róbmy nic na siłę ,każdy z nas lubi co innego i pamiętajcie również o higienie. [cieszy]

Awatar użytkownika
Anaya
Gibony
Gibony
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2016, o 09:31

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Anaya » 10 paź 2017, o 08:08

O Boże,pierwszy raz czytam,że można dostać od tego raka [gały] [gały]

Sonda
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 06:11

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Sonda » 6 wrz 2018, o 07:12

To jakieś bzdury [nea]

Awatar użytkownika
Yeti
Gibony
Gibony
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2018, o 10:16

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Yeti » 12 wrz 2018, o 11:29

Seks oralny leczy mdłości [banan]
Bo żyć trzeba umić co by się nie urodziło [lata]

Kasssia909
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 09:29

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Kasssia909 » 8 paź 2018, o 09:00

Większość mężczyzn chętnie uprawia seks oralny. Mężczyźni lubią, kiedy kobieta pieści ich w ten sposób i bardzo często sami również chcą sprawiać partnerce przyjemność ustami. Kobiety natomiast zazwyczaj lubią pocałunki intymne, nie zawsze jednak chętnie decydują się na to...

Smuteczek873
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 09:25

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Smuteczek873 » 10 paź 2018, o 08:20

[gały] [gały]

Begoniaa25
Gibony
Gibony
Posty: 29
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 09:16

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Begoniaa25 » 16 paź 2018, o 11:47

To trzeba lubić [uśmiech]

iskierka58
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2018, o 08:05

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: iskierka58 » 22 paź 2018, o 11:21

Ja tam nie widzę w tym nadzwyczajnego [uśmiech]

Dominikana21
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2018, o 08:20

Re: 5 rzeczy o seksie oralnym, o których musi wiedzieć każdy

Post autor: Dominikana21 » 23 paź 2018, o 07:05

Ojej [nea]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat Mężczyzn”