Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Wiarygodne oraz sprawdzone sklepy z nasionami marihuany THC i konopi CBD.
Bert
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2012, o 21:35

Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Bert »

Chce kupić sobie nasiona marihuany i nie wiem który sklep wybrać. Jest ich sporo i nie wszystkie sprzedają dobre, prawdziwe nasiona marihuany.
Awatar użytkownika
Cannabista
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2012, o 14:28

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Cannabista »

www.thc-thc.com to najpewniejszy sklep z nasionami marihuany, działa najdłużej w Polsce i sprzedają porządne nasiona marihuany. Oryginalne nasiona f1 a to ważne. Masz gwarancje i w ogóle piko bello [oczko]
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Topik »

Jak nie zauważyłeś tutaj masz dział z polecanymi sklepami z nasionami marihuany viewforum.php?f=21

Ja osobiście też polecam thc-thc.com
Awatar użytkownika
XxohaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 17 paź 2012, o 16:41

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: XxohaszyszoxX »

są to sklepy które mają jakieś powiązanie z forum i je się powinno polecać ale nie patrz na to , nawet w każdej innej sytuacji polecił bym ci thc-thc moim kolegom też polecam tylko ten sklep , jest zajebisty :) nie ma z nim żadnych problemów orginalne pestki normalne ceny 0 przypału , dobrze kiełkują i rosną z wigorem , naprawde polecam.
Operacja OUTDOOR
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2013, o 07:05

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Operacja OUTDOOR »

Na thc-thc.pl !! Genialny sklep! Ogromny wybór, nasionka tanie, wysyłka bardzo szybka!! Załoga sklepu ogarnięta, a kontakt przyjemny !! Częste gratisy i konkursy !! SERDECZNIE POLECAM!!
Awatar użytkownika
Jakubusiek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2015, o 19:43

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Jakubusiek »

Tylko i wyłącznie thc-thc.com czy pl jeden czort ale dobry sklep, najlepszy. Tutaj masz parę fotosów dla wiarygodności w google znajdziesz ich pełno.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Co ja pacze?
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2015, o 10:28

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Co ja pacze? »

Zgadza się tylko thc-thc od lat najlepsi [oczko] zawsze udane planty.
GrzechuGrzech
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2015, o 12:56

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: GrzechuGrzech »

Hej. zastanawiam się z którego sklepu kupić nasiona. Nie wiem czy kupić w thc-thc czy centralseedbank.pl. kumpel kupował w tym drugim i mówi że są w porządku. Pasowałby mi odbiór w Łodzi. A ktoś coś słyszał?
Awatar użytkownika
Kali
Gibony
Gibony
Posty: 68
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:29

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Kali »

centralseedbank co to w ogóle jest pierwsze słyszę, pewnie jakiś gówniany sklep otwarty przed tygodniem. A za miesiąc zwiną biznes po wywałkowaniu ludzi na parę złoty. Jak to kiedyś ktoś napisał "sezon na leszcza"
Chłopie kupuj w starych seed bankach takich ja thc-thc.com tam masz pewność, po co ryzykować. Masz sprawdzony sklep z pestkami przez nosem. Mnóstwo wiary się tam od lat zaopatruje.
OwczR
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 12:18

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: OwczR »

W Polsce jest mało dobrych sklepów co rok powstają nowe które długo nie są na rynku bo oszukują swoich klientów. Kupujcie w starych sprawdzonych sklepach takich jak thc-thc.com kupując pestki na thc-thc masz pewność.
Mati
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2015, o 13:52

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Mati »

Polecam thc-thc. Dodam też parę fotek. skromne ale nie jestem profesjonalistą [bongo]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Hejter
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 31 sty 2015, o 13:22

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Hejter »

Jak chcecie mieć pewne nasiona to kupujcie na thc-thc a jak chcecie sobie eksperymentować z innym sklepem to powodzenia. [lol] Pamiętajcie że ariel pudło cały czas grasuje, jego metoda to otwarcie sklepu - coś tam wysyła - robi dobry marketing, a później zwijka po 3 latach i na koniec już zgarnia tylko przelewy i nawet nasion nie wysyła. Ci co siedzą w temacie znają gościa, niezła kurwa. Tak że kupujcie pestki na https://thc-thc.com tam nikt was nie wywałuje a jak nawet będzie jakiś problem z nasionami to wysyłają nowe.
sasanecznik
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2016, o 14:34

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: sasanecznik »

Czemu nie eksperymentować, jak jest polecony przez zaufane osoby. Ja mogę polecić z czystym sumieniem sklep Polska-Zielona.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Red »

Nie sądzę żeby ktoś szukał nowych wrażeń w nowych sklepach, tym bardziej ze ariel-pudło znowu grasuje [lol_lol]
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
London
Gibony
Gibony
Posty: 11
Rejestracja: 2 lis 2015, o 11:23

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: London »

Ariel pudło podobno ma kilka sklepów w Polsce i oszukuje w Hiszpanii firmy. A powstało sporo sklepów nowych które huj wie czyje są, wystarczy wpisać w google nasiona marihuany i pełno dziwnych sklepów się pokarze. Uważajcie, ariel na pewno grasuje [pobity]





Kupujcie w sprawdzonym seed banku thc-thc a będziecie mieli pewność że dobre pestki kupicie [oczko]
Awatar użytkownika
Doda
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 11 sty 2015, o 11:10

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Doda »

Też kupuje na thcthc a zaczęło się to tak że sklep ten polecił mi znajomy. No i tak już zostało. Sklep thc to najlepsza opcja w pl.
brunhilda
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:29

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: brunhilda »

Jak to gdzie [pali] mówią na to "thc-thc".
ODPOWIEDZ