Służba zdrowia w Polsce

Wszystko co związane ze zdrowiem, zdrowe odżywianie oraz zdrowe produkty.
wegefood
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 12 paź 2022, o 11:02

Służba zdrowia w Polsce

Post autor: wegefood »

Służba zdrowia w Polsce co o niej sądzicie bo z mojej obserwacji w ostatnim czasie coraz gorzej [nea]
Awatar użytkownika
ganja
Gibony
Gibony
Posty: 71
Rejestracja: 19 wrz 2023, o 13:07

Re: Służba zdrowia w Polsce

Post autor: ganja »

Ło Panie można pisać i pisać jak zlewają pacjentów i jak ich traktują. Nie dość że z łaską przyjmą cię jak już się dostaniesz to mają w ogóle pretensje, że się zjawiłeś. A jak dostaniesz ciut pomocy i receptę to nawet nie poinformują jak masz stosować dany lek. Porażka
Awatar użytkownika
TransTabe
Gibony
Gibony
Posty: 31
Rejestracja: 12 lip 2022, o 12:44

Re: Służba zdrowia w Polsce

Post autor: TransTabe »

Mija rok od zadanego pytania, ale w eterze w dalszym ciągu tragedia [nea] W szpitalach ciągłe to samo a mianowicie problem z empatią do ludzi a co więcej chorych traktuje się jakby przyjechali no wczasy a nie po pomoc [płacze]
Awatar użytkownika
ganja
Gibony
Gibony
Posty: 71
Rejestracja: 19 wrz 2023, o 13:07

Re: Służba zdrowia w Polsce

Post autor: ganja »

Otóż to
Narinnn
Gibony
Gibony
Posty: 15
Rejestracja: 10 paź 2023, o 07:11

Re: Służba zdrowia w Polsce

Post autor: Narinnn »

Koleżanka ostatnio opowiedziała mi sytuację, którą przeżyła w szpitalu z dzieckiem..., jak tylko sobie o tym przypomnę to ciarki mnie przechodzą. Pierwszą rzeczą którą mnie tak wstrząsnęła to to, że matka przyjeżdżając z niemowlakiem, który ma problem z oddychaniem przychodzi lekarka niemówiąca dobrze po polsku a co gorsza z pretensjami i oburzeniem że przyjechali do tego szpitala a nie do innego po czym usłyszała że ma zabrać dziecko własnym pojazdem do innego szpitala [gały]
Awatar użytkownika
ganja
Gibony
Gibony
Posty: 71
Rejestracja: 19 wrz 2023, o 13:07

Re: Służba zdrowia w Polsce

Post autor: ganja »

[gały] [gały] i taka właśnie pomoc była udzielona jedź do innego szpitala a w tamtym szpitalu jedź do kolejnego i tak się jeździ od jednego do drugiego...
ODPOWIEDZ