Zachowanie umiaru w upiększaniu swojego ciała.

Wszystko co związane ze światem kobiet.
wegefood
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 12 paź 2022, o 11:02

Zachowanie umiaru w upiększaniu swojego ciała.

Post autor: wegefood »

Przez wiele lat można było zaobserwować kobiety, które ingerowały przesadnie w swój wygląd zewnętrzny co wyglądało naprawdę nie za ładnie. Natomiast, dzisiaj przeczytałam ciekawy artykuł opisujący nowy trend wprowadzany przez lekarzy "moda na naturalność i delikatność i nie zmienianie rysów twarzy".
Ciężko mi jednak w to uwierzyć patrzą na wielość celebrytów i nie tylko... W dalszym ciągu widać w mediach społecznościowych nieproporcjonalnie duże usta nadmiernie wypełnione kwasem hialuronowym, opuchnięte policzki lub brak mimiki po podaniu toksyny botulinowej.
Aresss
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2022, o 12:33

Re: Zachowanie umiaru w upiększaniu swojego ciała.

Post autor: Aresss »

Teraz to trudno znaleźć kobietę bez dorobionych rzęs i napompowanych ust [uśmiech]
niezleZiolko
Gibony
Gibony
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2022, o 19:05

Re: Zachowanie umiaru w upiększaniu swojego ciała.

Post autor: niezleZiolko »

U mnie żona całe szczęście jest bardziej zakręcona na punkcie pielęgnacji niż makijażu. Znaczy wiadomo, na pewno podpatruje różne urodowe nowinki, bo parę razy widziałem, że czyta /admin - cenzura, niebezpieczny link/, ale na razie na samym oglądaniu szminek i pudrów się kończy. I dobrze, bo nie podobają mi się te dzisiejsze standardy.
Awatar użytkownika
Żelazny Typ
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2022, o 10:01

Re: Zachowanie umiaru w upiększaniu swojego ciała.

Post autor: Żelazny Typ »

Dzisiejsze standardy może i owszem, ale ja lubię jak kobiety dbają o siebie by było to oczywiście z umiarem [uśmiech]
Awatar użytkownika
Gaga8Leidy
Gibony
Gibony
Posty: 30
Rejestracja: 13 lip 2022, o 09:59

Re: Zachowanie umiaru w upiększaniu swojego ciała.

Post autor: Gaga8Leidy »

Jedni lubią drudzy się nabijają [uśmiech] Norma
ODPOWIEDZ