Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Medyczna marihuana, wykorzystanie konopi w medycynie.
Awatar użytkownika
rastawilk
Gibony
Gibony
Posty: 57
Rejestracja: 2 paź 2014, o 12:54

Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: rastawilk »

Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa?
Awatar użytkownika
Milka
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:23

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Milka »

Znam przypadek, gdzie palenie marysi pomogło zwalczyć depresje i coś co wszystko zdziwiło - pomogło spowolnić stwardnienie rozsiane.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Red »

"wywołujący umiarkowane uzależnienie fizyczne" nie sądzę co najwyżej uzależnienie psychiczne lekkie.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Presta
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 31 sty 2015, o 21:03

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Presta »

Red uzależnienie psychiczne oddziałuje i tak na ciało więc coś na rzeczy jest.
Awatar użytkownika
Charlie
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2015, o 21:24

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Charlie »

Presta tutaj się nie zgodzę. Jedno od drugiego należy odgraniczyć. Uzależnienie psychiczne nie jest w żaden sposób powiązane z fizycznym.
Awatar użytkownika
Caryca
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 27 lut 2015, o 22:48

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Caryca »

Znam przypadek, gdzie osobę walczącą z depresją zioło wręcz uleczyło, pomogło także zwalczyć różnego typu stany lękowe. Być może jest to też efekt terapii, ale nie można marginalizować faktu, że marysia pomaga przy depresji.
Chriss
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2015, o 13:42

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Chriss »

Najbardziej się zdziwiłem, jak bardzo kannabioidy pomagają przy schizofrenii. Mam znajomego, który zmaga się z tą paskudną chorobą. Wyprowadził się do Holandii, tam często jara i prawdę powiedziawszy choroba coraz rzadziej daje o sobie znać, co nie można póki co w żaden medyczny sposób uzasadnić.
Specjalista
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2015, o 20:27

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Specjalista »

Sukces w walce z depresją przy pomocy thc znam osobiście, mianowicie mój brat przez bardzo długi czas zmagał się z tą chorobą, dzięki terapii i paleniu udało się go wyprowadzić z tej choroby. Pierwsze sukcesy pojawiły się dopiero po tym, jak zaczął jarać bo nie miał już na siebie żadnego pomysłu.
Młody072
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 06:40

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Młody072 »

A ja słyszałem właśnie przeciwnie w kwestii schizofrenii. Czytałem kilka artykułów medycznych i w szpitalu też słyszałem, że palenie wzmaga ataki schizofrenii, dlatego osoby chorujące na tę chorobę winni nie jarać.
Azbestowa
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2015, o 09:41

Re: Kannabinoidy a depresja i choroba dwubiegunowa

Post autor: Azbestowa »

Młody różne są teorie odnośnie schozofrenii, sama znam dwie osoby, które palą mimo tej choroby i zachowują się zgoła odmiennie. U jednej jest wręcz wyciszenie choroby a u drugiej nadmierna aktywność. I jak tu traktować takie wyniki badań?
ODPOWIEDZ