Kuracja życia metodą dr Clark

Wszystko co związane ze zdrowiem, zdrowe odżywianie oraz zdrowe produkty.
Kasssia909
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:29

Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Kasssia909 »

Kuracja życia metodą dr Clark

Autorka książki „Kuracja życia”- dr biologii, pani Hulda Clark upatruje źródeł wielu współcześnie trapiących cywilizację chorób w dwóch zasadniczych elementach. Są to wszechobecne w przyrodzie organizmy zakażające człowieka ( bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty) oraz postępujące zanieczyszczenia naszego środowiska przez różnorakie toksyny ( związki chemiczne, metale ciężkie).
W swojej książce dr Clark proponuje terapię, w której wykorzystuje elementy medycyny ludowej, takie jak - oczyszczanie organizmu przy użyciu ziół oraz proponuje wykrycie i usunięcie różnego rodzaju intruzów, zamieszkujących nasze ciało, za pomocą aparatury wykorzystującej prąd elektryczny.


Robiłam oczyszczanie wątroby wg Huldy Clark 4 razy w odstępach 2-tygodniowych. Za pierwszym i drugim razem wydaliłam po ok. garści kamieni, za trzecim razem ok. 1 łyżki kamieni. Za czwartym razem po godzinie leżenia na wznak odwróciłam się na bok i zrobiło mi się niedobrze, męczyłam się tak z godzinę w końcu nie wytrzymałam i poszłam zwymiotować. W efekcie czego rano było tylko 5 małych kamyczków i trochę takiej zielonej sieczki cholesterolowej.
Oczyszczaniem wątroby było u mnie było bezbolesne. Najgorsze dla mnie było picie gorzkiej soli i brak snu (nie mogłam zapaść w głęboki sen, ciągle się wybudzałam - dlatego trzeba zażyć 8 kapsułek ornityny), oraz ciągłe bieganie do toalety, żeby zrobić kolejny wodnisty stolec z kamieniami.
Aga
Gibony
Gibony
Posty: 5
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:28

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Aga »

Dzięki Kasssia909 za info.
Byłam u lekarza z tymi moimi kamieniami i pani doktor potwierdziła ich autentyczność, że są to faktycznie kamienie żółciowe tylko jeszcze nie zwapnione i dlatego nie było ich jeszcze widać na USG. [nea] Pani doctor też znała tę metodę dr Clark więc nie była zaskoczona i powiedziała, że takie oczyszczenia przynoszą wiele korzyści dla naszego organizmu, mamy więcej energii, czujemy się lżejsi, jest lepsza przemiana materii i ogólnie pozostałe narządy lepiej funkcjonują. Pytałam również o to, że większość ludzi nie wierząc w prawdziwość tych kamieni mówi, że jest to zemuglowany olej, ale pani doktor powiedziała, że jest to nieprawda bo ten olej nie przechodzi w ogóle tymi drogami tylko jest inaczej wchłaniany do organizmu.
Ja osobiście zdaję sobie teraz sprawę z tego, że także miałam kamienie w woreczku żółciowym bo jako ostatnia wydaliła się duża bryła stężonej żółci, a jak ją rozkruszyłam to w środku było jakieś 7 kamieni + 1 duży [brzydki] [brzydki]
A to jest efekt końcowy [gały] [gały] [gały]
1.jpg
I to właśnie jest pierwszy krok do tego ,aby nabawić się raka jelita grubego [nea] Nasza nie wiedza doprowadza do [płacze] [płacze] Usłyszałam o tej książce i zaczęłam drążyć temat po tym jak zmarła moja mama [płacze] Staram się od tej pory zwracać uwagę na sygnały jakie daje mój organizm. A mianowicie apatia, zmęczenie, senność, bóle mięśni i stawów, alergie lub astma oskrzelowa ,migrena. W książce jest oprócz tej metody wiele innych które poprawią nasze zdrowie. Polecam poczytać.

Ps. Fajny temat [uśmiech] [uśmiech]
Smuteczek873
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:25

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Smuteczek873 »

Pani Hulda nie zjadła wszystkich rozumów, a i jej metody nie dla każdego. Nie napisała, że można przy tym stracić przytomności lub strasznie się porzygać. Że przed oczyszczaniem wątroby należy zrobić sobie porządną lewatywę. Ani słowa o termoforze - a "podgrzewana" termoforem wątroba podczas picia mikstury i leżenia w łóżku wydziela więcej żółci. No a poza tym oliwa z oliwek jest gęsta i ohydna. I bez problemu można ją zastąpić oliwą z pestek winogron. Aha! I uwaga na farfocle z grejpfruta! Najlepiej przecedzić sok przez sitko. Warto też poprzedzić zabieg tygodniowym zappingiem. Zapper świetnie tłucze pasożyty i grzyby w organizmie. Nie wierzyłam, aż sama zobaczyłam jak wylazł ze mnie zdechły tasiemiec. No kurde, skąd u wegetarianki TASIEMIEC?! Ja polecam, zwłaszcza osobom osłabionym chorobami, by zrobić sobie pierwszy zabieg pod okiem specjalisty. Są terapeuci, którzy maja doświadczenie i wiedzę. [uśmiech]
Trainna-K
Gibony
Gibony
Posty: 34
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:17

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Trainna-K »

O jaaa
Marshall
Gibony
Gibony
Posty: 55
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 08:28

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Marshall »

Na kamienie nerkowe najlepsza jest przejażdżka rollercoasterem . tylko siadaj na tylnej części kolejki [oczko]
JaarkooRaa
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:23

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: JaarkooRaa »

[gały]
iskierka58
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2018, o 10:05

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: iskierka58 »

Jest teraz fajna metoda przeprowadzanie badania a mianowicie biorezonans [uśmiech]
Dominikana21
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2018, o 10:20

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Dominikana21 »

Tak słyszałam o tej metodzie i sama się na to umówiłam z koleżanką.... ciekawa jestem rezultatu [uśmiech]
Sonda
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 08:11

Re: Kuracja życia metodą dr Clark

Post autor: Sonda »

O joj muszę sprawdzić [uśmiech]
ODPOWIEDZ