Magda Gessler chwali marihuanę

Wszystko o wykorzystywaniu konopi w różnych dziedzinach życia.
Markus
Gibony
Gibony
Posty: 58
Rejestracja: 30 lip 2018, o 06:55

Magda Gessler chwali marihuanę

Post autor: Markus » 7 lis 2018, o 09:51

O tym, że Magda Gessler jest wielbicielką różnego rodzaju ziół, wiadomo nie od dziś. Okazuje się, że dotyczy to nie tylko ziół mających zastosowanie w gastronomii. Restauratorka wypowiedziała się na temat... marihuany.

Od niedawna Gessler promuje akcję diagnostyki jajnika i radzi, co jeść, by zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe.

W jednej ze swoich wypowiedzi przyznała, że uważa medyczną marihuanę za jedno z rozwiązań wspomagających terapię nowotworową, które warto stosować.

''Rząd kanadyjski uznał marihuanę za legalne lekarstwo, które można kupić w aptece bez recepty. Wiele osób chorych ma również świadomość, że olej z konopi, który można dostać w niektórych państwach w Europie, jest lekiem o dużej sile niszczenia nowotworu'' – powiedziała portalowi ''Super Expressu'' prowadząca ''Kuchennych Rewolucji''. Podkreśliła jednocześnie, że nikogo do niczego nie namawia. ''Nie podpowiadam, żeby codziennie palić trawkę, chociaż jest lepsza od papierosów i ewidentnie wpływa na humor oraz ogólny stan psychiczny, ale warto wiedzieć, jak się można ratować'' - stwierdziła.

Dla ciekawskich Gessler od lat wiele czasu spędza w Kanadzie, gdzie wraz z ukochanym mają dom. W tym kraju medyczną marihuanę można kupić bez problemu, co prawdopodobnie pozostaje nie bez wpływu na poglądy gwiazdy.

Rozpylacz
Gibony
Gibony
Posty: 39
Rejestracja: 8 sie 2018, o 10:46

Re: Magda Gessler chwali marihuanę

Post autor: Rozpylacz » 13 gru 2018, o 12:31

Ona już od dawna jest podejrzana

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konopie w Życiu Ludzi”