Sondaż CBOS

Co wie społeczeństwo o marihuanie, konopiach, statystyki i informacje.
Awatar użytkownika
Sajko
Gibony
Gibony
Posty: 55
Rejestracja: 23 lip 2019, o 14:43

Sondaż CBOS

Post autor: Sajko »

Sondaż przeprowadzonym przez Centrum Badania Opinii Społecznych pokazuje, że ponad 60% Polaków za dekryminalizacją marihuany! O co pytano Polaków ? A o to, czy marihuana powinna być legalna podobnie jak alkohol i papierosy i czy posiadanie niewielkich ilości marihuany na własny użytek powinno być karane więzieniem?

26,5% ankietowanych stwierdziło, że jest “zdecydowanie” przeciwko karaniu za posiadanie marihuany na własny użytek. “Raczej nie” odpowiedziało ponad 34% badanych. Łącznie ponad 60% badanych jest przeciwnych karaniu za posiadanie konopi do celów osobistych.Poparcie dla dekryminalizacji jest wyraźne we wszystkich grupach wiekowych, nawet wśród seniorów (49%).Czas na dekryminalizację!
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 444
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Sondaż CBOS

Post autor: Red »

Ciekawa czy to wpłynie na choć by depenalizację małych uprawa na własny użytek w Polsce.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Blackart
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 3 paź 2019, o 11:15

Re: Sondaż CBOS

Post autor: Blackart »

wątpie czy coś to zmieni,Polska w ostrym cieniu mgły [lol_lol]
Awatar użytkownika
Enjoyment
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 19 lis 2019, o 11:42

Re: Sondaż CBOS

Post autor: Enjoyment »

Wczoraj Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany zajmował się projektem dotyczącym depenalizacji niewielkich ilości marihuany na własny użytek do celów rekreacyjnych.omawiać również mieli temat marihuany leczniczej oraz konopi siewnych. ciekaw jestem efektów? ktos ma jakieś wieści z tego spotkania?


„To, że zespół zajmie się projektami, w tym dotyczącym depenalizacji, nie oznacza, że już będzie go składał w Sejmie” – zaznacza Beata Maciejewska z Lewicy, która jest szefową Parlamentarnego Zespołu do spraw Legalizacji Marihuany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edukacja i Statystyki”