Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Konopie w nauce, badania i wykorzystanie ich w technologi.
omennomen
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2021, o 21:40

Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: omennomen »

[BADANIE SKIEROWANE DO OSÓB 18+, KTÓRE W CIĄGU OSTATNIEGO MIESIĄCA UŻYŁY MARIHUANY]

Jako studenci Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w badaniu, które realizujemy w ramach prac magisterskiej i empirycznej.

Dotyczy zjawiska tzw. Desire Thinking, a więc myśli i wyobrażeń, które mogą się pojawiać w umysłach osób pragnących wykonywać takie czynności jak np. palenie marihuany. W badaniu pojawiają się również pytania o negatywne wydarzenia z dzieciństwa oraz aktualny stan psychiczny.

Czas potrzebny na wypełnienie badania to około 10 minut.

/admin - cenzura, niebezpieczny link/

Dziękujemy za udział i prosimy o udostępnianie!

Emilia Ilnicka i Aleksander Maciejewski
omennomen
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2021, o 21:40

Re: Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: omennomen »

We wstawionym przeze mnie poprzednio linku było przekierowanie poprzez facebooka. Przepraszam za to niedopatrzenie (kopiowałam link z posta z tej strony).

Wstawiam bezpośredni link:

Kod: Zaznacz cały

https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_55MNGKJ5e8Q0aax
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: Red »

Rozumiem, każdy tutaj boi się klikać w nieznane linki. A ja też uczulam wszystkich żeby się pilnowali i nie klikali we wszystko co ktoś wstawi. Nie wiem czy ktoś kliknie, ale może napisz coś o sobie, coś więcej o projekcie [uśmiech]
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
omennomen
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2021, o 21:40

Re: Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: omennomen »

Obecnie jestem na IV roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Badanie, do którego prowadzi link, jest realizowane w ramach seminarium empirycznego i magisterskiego, prowadzonego przez dr hab. n. hum. Małgorzatę Dragan (kontakt: /admin - cenzura, email zbyt poufne dane/). Wszystkie zebrane dane są anonimowe, będą analizowane wyłącznie zbiorowo i zostaną wykorzystane tylko do celów naukowych (czyli napisanie pracy magisterskiej - Emilia Ilnicka i pracy empirycznej - rocznej / odpowiednik pracy licencjackiej / - Aleksander Maciejewski).

Link jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jest to międzynarodowa platforma, z którą nasz Wydział ma podpisaną współpracę - qualtrics.

Bardzo nam zależy na każdej odpowiedzi, ponieważ niestety badania związane z substancjami nielegalnymi nie cieszą dużą popularnością wśród badanych, szczególnie przez Internet.
Jest to jednak badanie naukowe i w związku z tym żadna osoba biorąca w nim udział nie może zostać zidentyfikowana, a tym bardziej ponieść jakichkolwiek konsekwencji.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: Red »

Nie wiem czy Pani Dr Małgorzatę Dragan chciała by żeby jej email był tutaj publikowany, więc niestety muszę go ocenzurować, gdyż są to zbyt prywatne informacje.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Zako
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 30 lip 2018, o 08:51

Re: Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: Zako »

Ludzie w naszym pięknym kraju, którzy mają styczność z marihuaną, ci co ja palę a już tym bardziej osoby co uprawiają tylko kilka roślinek na własny użytek nie chcą się z tym afiszować, a tym bardziej wypełniać ankiety. Nasze służby lubią na takie fora wstawiać linki, po to żeby ktoś w nie klikał i będą mogli go namierzyć. Więc nie sądzę żeby ktoś w to kliknął i coś wypełniał. Chociaż przyznam się [szczerzy] że ciekawość jest.
Awatar użytkownika
Kolumb
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2015, o 11:36

Re: Prośba do użytkowników marihuany o udział w badaniu

Post autor: Kolumb »

Polska to jeden z ostatnich krajów, gdzie się ściga ludzi uprawiających tzry roślinki na własny użytek. Kraj w którym pedofilowi w czarnym wdzianku nic nie grozi, po za przeniesieniem.... a użytkownikowi marihuany 8 lat więzienia. Czy to jest normalne [pardon]
ODPOWIEDZ