Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Wszystko o olejach z konopi CBD i RSO.
Awatar użytkownika
Wiechmen
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2016, o 10:59

Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Wiechmen »

Macie jakieś doświadczenie z olejami konopnymi CBD? jest ich na rynku sporo i nie wiem który wybrać.
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Topik »

Jest mnóstwo olejków CBD na rynku, dużo polskiej produkcji, jakie wybrać. A osobiście nie stosowałem żadnego ale gdybym miał wybierać zastanowił bym się nad olejkiem zagranicznym jakiejś dobrej firmy. Jakoś tak Polskie nie kojarzy mi się z najlepszym [blant]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Red »

Zgadza się Fiat czy BMW o to jest pytanie [oczko]
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Zgaga
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:50

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Zgaga »

BMW jest droższe od Fiata. [lol_lol]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Red »

To była metafora. Na pewno między olejem CBD zagranicznym a Polskim nie ma takiej różnicy cen jak między BMW a fiatem.
Różnica będzie oscylowała w granicach 30zł. A czy warto oszczędzać na zdrowiu.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Madonna
Gibony
Gibony
Posty: 31
Rejestracja: 17 paź 2012, o 12:16

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Madonna »

Z zagranicznych olejów będzie na pewno dobry Olej Konopny Royal Queen Seeds https://thc-thc.com/354,olej-konopny-cb ... seeds.html specjalizują się w marihuanie dość długo bo to jedna z najstarszych firm produkujących nasiona konopi. Poza tym jeśli produkują nasiona to mają z tego produkt uboczny czyli marihuanę okruchy pozostałe po nasiona więc mają z czego produkować dobry olej konopny.
Awatar użytkownika
Wiechmen
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2016, o 10:59

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Wiechmen »

A stosował ktoś ten olej? Może ktoś się wypowiedzieć na temat jego skuteczności?
Polka
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2015, o 10:15

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Polka »

Potwierdzam że działa na bezsenność. Latami borykałam się z tą przypadłością aż znalazłam olejek CBD.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Red »

Tutaj macie ciekawą stronę o oleju CBD oraz medycznej marihuanie http://cbdleczy.com
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Fighter
Gibony
Gibony
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2015, o 19:14

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Fighter »

Ja wam opowiem jakie miałem doświadczenie z olejkiem CBD firmy Royal Queen Seeds. Otóż chciał sprawdzić czy są jakieś odczucia po niem bo ogólnie na nic nie cierpię więc nie mam co leczyć. Działa bo lepiej się po nim śpi i ogólnie fajnie stabilizuje organizm, oczyszcza likwiduje stany zapalne. Bardzo dobry produkt. Od znajomych słyszałem że te tańsze co niby mają więcej CBD to w ogóle nie działają, wiec CBD one mają chyba tylko napisane na opakowaniu. Royal Queen Seeds robi zajebiste nasiona konopi i olejki też bardzo dobre jak pisze na opakowaniu że jest 4-5% CBD to tyle jest i to czuć. Wybierajcie olejki firm które produkują nasiona wtedy będziecie mieli pewność.
Awatar użytkownika
Jaracz
Gibony
Gibony
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2015, o 13:00

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Jaracz »

Potwierdzam że jest to dobry stabilizator organizmu, stosowałem ten olejek ze strony thc-thc. [blant] Wiele osób nie wiem że ma jakieś guzki, stany zapalne itp. co wpływa źle na samopoczucie. Dlatego moim zdaniem warto zrobić sobie terapie takim właśnie naturalnym olejkiem. Z organizmu znikną wszystkie stany zapalne itp.
Awatar użytkownika
Kosmaty
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:32

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Kosmaty »

Mój dziadek ciepał na dolegliwości związane z przerostem prostaty (gruczołu krokowego) konowały faszerowały go różnymi lekami przez wiele lat które w ogóle nie pomagały. Postanowiłem dziadkowi za sponsorować olejek CBD Royala. Dziadek zaczął brać olej i po jakimś czasie powiedział że od wielu lat nie czuł się tak dobrze, pomogło mu to na prostatę oraz na ogólne samopoczucie. Tak że olejek ze strony thc-thc działa znakomicie https://thc-thc.com/354,olej-konopny-cb ... seeds.html
Awatar użytkownika
Grommash
Gibony
Gibony
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 11:22

Re: Jaki olej konopny CBD jest najlepszy?

Post autor: Grommash »

Słyszem że na rynku są już oszuści którzy sprzedają zwykły olej konopny taki do smażenia jako olej cbd, więc też jestem zdania że najlepiej kupować olejek cbd w firmach które np. od lat produkują nasiona konopi indyjskich one raczej w huja nie polecą gdyż na pewno nie chcą sobie popsuć marki wypracowanej przez lata wprowadzając na rynek zły olej cbd.
ODPOWIEDZ