Most Łazienkowski spłonął

Tematy o świecie który nas otacza, ciekawe artykuły i informacje.
El torro
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2015, o 11:59

Most Łazienkowski spłonął

Post autor: El torro »

Dziwię się, że nikt tutaj jeszcze o tym nie pisał. Most Łazienkowski spłonął i zapewne było to podpalenie. Jak myślicie, czy dojdą kto to był?
Awatar użytkownika
Dziefczynka
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2015, o 17:49

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: Dziefczynka »

Pewnie jak zwykle komuś się nudziło i nie zastanawiał się, ile to szkody dla nas, Warszawiaków przyniesie :/ Jakby nie patrzeć udało się skutecznie utrudnić ruch. Jakbym go dorwała w swoje ręce to nie wiem co bym gościowi zrobiła...
Awatar użytkownika
Speedy
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 16 lut 2015, o 09:58

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: Speedy »

A nie wiem czy zwróciliście uwagę jak szybko się ogień nie rozprzestrzeniał i co robili strażacy? Moim zdaniem, gdyby działali sprawniej to zniszczenia byłyby mniejsze...
BritishLord
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, o 21:47

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: BritishLord »

Spłonął ze wstydu jak widział początek kampanii wyborczej :D
Lenovo
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2015, o 20:57

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: Lenovo »

I znowu cały kraj się na Warszawę musi zrzucać a nawet żadne niemcy czy ruskie nie musieli wkroczyć.
Awatar użytkownika
mów mi Leszek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2015, o 21:38

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: mów mi Leszek »

A w imię czego? Stolica taka bogata a jeszcze z janosikowego dostaje i jeszcze im mało? Nie mają kasy to mówi się trudno, niech się zrzucą. Ja słoikom nie mam zamiaru dokładać do ich wygody!!
Szefowa
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2015, o 11:17

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: Szefowa »

Byłam w Warszawie wczoraj i powiem tylko tyle - masakra. Tam się przedrzeć to trzeba mieć cierpliwość. Co do kosztów to też jestem za tym, byśmy nic nie dopłacali im do tego.
Awatar użytkownika
mów mi Leszek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2015, o 21:38

Re: Most Łazienkowski spłonął

Post autor: mów mi Leszek »

Szefowa to, że są korki to jest ich problem. Moje miasto też ma problemy i się cały kraj na nas nie musi zrzucać. Ale zapomniałem, przecież to Warszawa - kraina mlekiem i miodem płynąca, gdzie dla polityków robi się wszystko, byleby to wszystko w mediach ładnie wyglądało.
ODPOWIEDZ