Biogenetic - producent i ich odmiany?

Charakterystyki i opisy oraz recenzje odmian konopi, które można kupić w formie nasion marihuany.
Loli Papi
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2021, o 01:16

Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Loli Papi »

Siema brygada, pytanie mam o producenta Biogenetic, wiadomo coś o niem? jakieś opinie i tym podobne recenzje ich odmian.
Awatar użytkownika
Setka
Gibony
Gibony
Posty: 15
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:43

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Setka »

Ziomek nie ma takiego producenta nasion.
Loli Papi
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2021, o 01:16

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Loli Papi »

Jak nie ma tego producenta, jak Polskie sklepy z nasionami go mają [cieszy]
Awatar użytkownika
Ganja Farmer
Gibony
Gibony
Posty: 5
Rejestracja: 1 lut 2020, o 13:14

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Ganja Farmer »

Kolego no nie ma takiego producenta. Wpisz sobie w google "Biogenetic", "Biogenetic Seeds" i powinna się pojawić oficjalna strona producenta a taka nie istnieje. Można szukać na milion sposobów i nic. Jedyne co mi się pojawiło to zdjęcie pseudo opakowań tego niby producenta:
biogenetic-seeds-738259.jpg
biogenetic-seeds-738259.jpg (60.58 KiB) Przejrzano 5119 razy
Niech zgadnę producent ten jest oferowany przez sklepy polecane przez oszustów z forum haszysz com, którzy są odpowiedzialni za podrabianie innych marek nasion w tym dutch passion (tutaj lin do sprawy, którą odkrył sklep thc-thc i opisał: https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/).

Pamiętaj prawdziwy producent nasion ma swoją oficjalną stronę i firmę w Holandii lub Hiszpanii. Jak chcesz sprawdzić producenta danych nasion marihuany, to wpisz jego nazwę w google, musi się pojawić oficjalna strona. Ale najlepiej jeszcze sprawdzić czy nie jest fejkowa. Ja to robię w ten sposób że wchodzę na nią i sprawdzam czy można na niej bezpośrednio zamówić nasiona, jak się da to lecę cały proces zamawiania i sprawdzam na końcu jakie dane się wyświetlają do wpłaty, czyli numer konta, który powinien być Holenderski lub Hiszpański.

[peace] Powodzenia przy sprawdzaniu producentów.
Awatar użytkownika
Nemesis
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2014, o 12:05

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Nemesis »

Dokładnie shit banki z tego forum haszysz com mają tego producenta na swoich stronach.
Loli Papi
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2021, o 01:16

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Loli Papi »

Znalazłem tego producenta na taniesianie a on nie jest w polecanych sklepach z pestkami na forum haszysz com
Awatar użytkownika
KOLUMBIANA
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:36

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: KOLUMBIANA »

Z tego co pamiętam taniesianie też był w tej bandzie, ale później go wykluczyli z watahy krętaczy i przybili mu etykietę "przypał taniesianie". Więc ten producent na jego stronie to pewnie spuścizna po tamtych czasach. Po za tym taniesienie dodaje do swojej strony co popadnie, tylko coś u innych się pojawi to od razu bezmyślnie kopiuje producenta, żeby tylko go mieć u siebie i najwyraźniej ten shit też dodał. Produkcja własnych nasion też nie grzeszy w zakładce "tanie nasiona marihuany" ma wszystkie szczepy znanych producentów, niby własnej produkcji. Ciekawe jest to że producenci typu dutch passion tworzyli swoje szczepy ponad 30 lat a polak z nad Wisły zrobił to samo w 2 miesiące. Głupi kupi takie nasiona a mądry się zaśmieje.
Awatar użytkownika
Top
Gibony
Gibony
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2012, o 14:27

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Top »

Idąc dalej taniesianie nauczył jak robić wałki na dodawaniu na stronę sklepu nasion, które się niby produkuje swoich pracowników (panpestka i growseed), którzy otworzyli swoje własne sklepy i postanowili dymać ludzi na własną rękę (nazwa nasion z innego zagranicznego seedbanku, zdjęcie z googa i jest już odmiana dla naiwnych). Panpestka to leci po całości i tygodniowo produkuje na swojej stronie po kilka odmian. Na starcie sklepu miał już prawie wszystko co świat konopi stworzył do tej pory. Z tym że on to tworzy w tydzień a inni latami. Oczywiście tworzy w cudzysłowiu, bo faktycznie nic nie tworzy po za ściągnięciem zdjęcia z google i napisaniem opisu. Jaki z tego morał, sprawdzajcie gdzie kupujecie swoje nasiona i kto jest ich producentem.
Loli Papi
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2021, o 01:16

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Loli Papi »

A jaki producent nasion według was jest najlepszy?
Awatar użytkownika
Zielarz
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 27 lip 2016, o 12:04

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Zielarz »

Dutch passion to na pewno najlepszy producent nasion. Facet który stworzył DP jest już w podeszłym wieku. Pokazuje to ile ten seedbank ma lat i jakie doświadczenie w produkcji nasion. Nie oficjalnie działał już w latach 70-tych, tutaj możesz poczytać o Dutch passion https://thc-thc.com/dutch-passion/ DP ma dość drogie nasiona, ale na thc-thc kupisz je w dobrych cenach i w promo 1+1, mają fajną ofertę bo są ich oficjalnym dystrybutorem. Więc śmiało bierz ich nasiona jeśli chcesz mieć dobry plon [uśmiech]
Awatar użytkownika
don Coyote
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 26 lut 2015, o 19:03

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: don Coyote »

Idąc w najstarszych producentów, to Sensi Seeds jest również bardzo starym bankiem nasion. Jego założyciel to też już Pan w podeszłym wieku.
Awatar użytkownika
Lilith
Gibony
Gibony
Posty: 39
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:17

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Lilith »

Faktem jest że zarówno Dutch Passion jak i Sensi Seeds to najstarsze banki nasion na świecie. Który był pierwszy, który wymyślił nasiona feminizowane, do końca nie jest to jasne bo jak i jeden Pan i drugi mówią że byli pierwsi. Tutaj macie fajny artykuł pod tytułem: Początki Nasion Marihuany w Holandii https://ufoseeds.com/poczatki-nasion-ma ... -holandii/ artykuł właśnie o Sensi Seeds.

A jeśli chodzi o to który z tych seedbanków jest lepszy w kwestiach nasion i ich odmian. Dutch Passion ma swoje własne autorskie szczepy, jak dla mnie jest lepszy. Sensi Seeds bardziej klasyka i bardzo popularne odmiany, które możne kupić również w innych seed bankach, takie jak: Afghani, Big Bud, Skunk, Jack Herer.
Awatar użytkownika
rastawilk
Gibony
Gibony
Posty: 57
Rejestracja: 2 paź 2014, o 12:54

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: rastawilk »

Dutch passion zdecydowanie lepszy [blee]
Loli Papi
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2021, o 01:16

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Loli Papi »

A macie jakieś zdjęcia opakowań tych producentów?
Awatar użytkownika
Top
Gibony
Gibony
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2012, o 14:27

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Top »

Widzę że nikt ci fotek opakowań nie pokazuje, więc załatwiłem ja. Napisałem do magazynu sklepu thc-thc i migiem podesłali real foto z pierwszej ręki [pali]


Na pierwszym planie pokazuje opakowanie metalowe Dutch Passion a dokładnie nasion AutoMazar 3 seeds (3 nasiona). Swoją drogą polecam tą odmianę autofloweringową i z tego co pamiętam historycznie był to pierwszy wysoko wydajny automat.
Fotki:
auto-mazar-feminizowane-3-seeds-dutch-passion-1.jpg
auto-mazar-feminizowane-3-seeds-dutch-passion-1.jpg (42.81 KiB) Przejrzano 5060 razy
auto-mazar-feminizowane-3-seeds-dutch-passion-2.jpg
auto-mazar-feminizowane-3-seeds-dutch-passion-2.jpg (39.51 KiB) Przejrzano 5060 razy
Drugie opakowanie to Sensi Seeds. Zdaje się że już nie metalowe, nie wiem do końca z czego jest zrobione bo nie miałem tego opakowania w ręku, ale jest to chyba coś w stylu sztywnego pudełka kartonowego. Odmiana jak widać na zdjęciu to Super Skun w opakowaniu 3 seeds, chyba ich najpopularniejszy szczep.
Fotki:
super-skunk-feminizowane-3-seeds-sensi-seeds-1.jpg
super-skunk-feminizowane-3-seeds-sensi-seeds-1.jpg (57.57 KiB) Przejrzano 5060 razy
super-skunk-feminizowane-3-seeds-sensi-seeds-2.jpg
super-skunk-feminizowane-3-seeds-sensi-seeds-2.jpg (39.44 KiB) Przejrzano 5060 razy
Awatar użytkownika
GreenBox
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 22:29

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: GreenBox »

Bierz tego auto mazara, jest bardzo dobry jeśli chodzi na auto kwitnące odmiany.
Loli Papi
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2021, o 01:16

Re: Biogenetic - producent i ich odmiany?

Post autor: Loli Papi »

Dobra biorę tego automazara, na thc-thc znalazłem go w fajnej cenie. Temat można zamknąć, wszystko już wiem.
ODPOWIEDZ