UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Charakterystyki i opisy oraz recenzje odmian konopi, które można kupić w formie nasion marihuany.
Awatar użytkownika
THC-THC
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 24 gru 2012, o 01:44
Kontakt:

UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: THC-THC »

Na rynku od bardzo dawna są sprzedawane podrobione nasiona marihuany producenta Dutch Passion.

Czytaj artykuł ze zdjęciami i filmem na naszym blogu:
https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/

Od dawna nurtował mnie problem opisywany przez forumowiczów głównie forum haszysz że nasiona Dutch Passion się hemią opisywali oni sytuację że na 7 nasion 6 roślin się hermiło, było to zawsze dla nas dziwne gdyż takie sytuacje nie były zgłaszane przez naszych klientów, sprzedaliśmy tysiące paczek nasion Dutch Passion i mieliśmy może 2-3 zgłoszenia o hermach ale to były frekwencje rzędu 1 na 7. Wniosek jest jeden ktoś od dawana wprowadzał na rynek podrobione nasiona marihuany Dutch Passion, od minimum 3 lat.

Obrazek

Obrazek

Pamiętaj u Nas Kupisz Oryginalne Nasiona Marihuany Dutch Passion.
Awatar użytkownika
Track
Gibony
Gibony
Posty: 51
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 08:12

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: Track »

Najgorsze że w tym wszystkim ucierpiała reputacja producenta. Chociaż ja zawsze zamawiałem nasiona dutch passion na thc-thc więc było ok. Gorzej jak ktoś zamówił gdzieś indziej i trafił na podróbkę to mógł się zrazić.
Awatar użytkownika
KOLUMBIANA
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:36

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: KOLUMBIANA »

Bardzo dobre info, dobrze że thc przygotował taki materiał teraz każdy będzie uważał.
Awatar użytkownika
Charlotte
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2015, o 13:08

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: Charlotte »

aaa to ci drobne cwaniaczki !
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: UWAGA!!! na Podróbki Dutch Passion

Post autor: Red »

Ah ci Polacy. Temat przenoszę do odpowiedniego działu.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
ODPOWIEDZ