White Widow gdzie najlepiej kupić?

Charakterystyki i opisy oraz recenzje odmian konopi, które można kupić w formie nasion marihuany.
Awatar użytkownika
Kolumb
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2015, o 11:36

White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Kolumb »

Chcę sobie zakupić klasycznego white widow, nigdy nie miałem jej wie chcę spróbować prawdziwej białej wdowy [pali] i mam pytanie gdzie? od jakiego producenta kupić?
Awatar użytkownika
Hanibal
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2015, o 13:21

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Hanibal »

zambeza
Awatar użytkownika
Track
Gibony
Gibony
Posty: 51
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 08:12

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Track »

Najlepszy white widow jest aktualnie od dutch passion mają najczystszą genetykę ww. Wiele firm ma w swojej ofercie white widow ale jest to bardzo stara odmiana i mało jak firma ma czystego white widow DP ma najbardziej czystego, bardzo drogi ale jak chcesz mieć czystą to najlepiej kupić od dutch passion. Na thc-thc widziałem kiedyś w dobrej promocji https://thc-thc.com/produkt/white-widow-feminizowane/ obserwuj a może wyłapiesz promocję.
Awatar użytkownika
Setka
Gibony
Gibony
Posty: 15
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:43

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Setka »

Hanibal pisze:zambeza
Zambeza ma White widow XL czyli nie jest to czysty WW ale bardzo dobry, moim zdaniem nawet lepszy bo prostszy w uprawie oryginalny WW od dutch passion jest dość trudny w uprawie. Ale jeśli zależy ci na oryginalnym white widow i czujesz się na siłach że dasz mu radę to faktycznie od dutch passion będzie pierwotny oryginalny.
Mati
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2015, o 13:52

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Mati »

WW XL od zambezy jest całkiem niezły prosty w uprawie ale nie jest to czysty white widow jak podaje producent jest to krzyżówka Brazilian Sativa x Indian Indica.
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Topik »

Potwierdzam że najlepsze i najczystsze geny white widow są od dutch-passion.
Awatar użytkownika
Dr.Green
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 31 sty 2015, o 20:24

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Dr.Green »

Polecam white widow xl od zambezy, może troszkę zmodyfikowane ale w dobrą stronę.
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Topik »

Jeśli chodzi o białe odmiany o urozmaiconej genetyce to polecam Blue widow od zambeza.
Awatar użytkownika
Kali
Gibony
Gibony
Posty: 68
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:29

Re: White Widow gdzie najlepiej kupić?

Post autor: Kali »

White Widow jest sporo bo są teraz z Royal Queen, Zambeza Dutch Passion i innych firm, najlepiej wejść na stronę i się samemu zdecydować duży wybór jest na thc-thc.com. Zawsze zamawiam z tej stonki i jest ok.
ODPOWIEDZ