Jakie nasiona indoor

Charakterystyki i opisy oraz recenzje odmian konopi, które można kupić w formie nasion marihuany.
Gosiek
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2015, o 23:25

Jakie nasiona indoor

Post autor: Gosiek »

Nie wiem co wybrać na inndorka [pali] może pomożecie koledzy. Zastanawiam się pomiędzy coś auto albo zwykłe.
Awatar użytkownika
Setka
Gibony
Gibony
Posty: 15
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:43

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Setka »

Automaty są dla mniej doświadczonych bo same zaczynają kwitnąć, nie trzeba przełączać oświetlenia. Zwykłe odmiany są na pewno bardziej plonne... sam przełączasz oświetlenie żeby kwitły więc możesz zawsze dłużej pozostawić w fazie wzrostu żeby później uzyskać większy plon. Szkoła różna jedni wolą automaty inni zwykłe.
Awatar użytkownika
Track
Gibony
Gibony
Posty: 51
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 08:12

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Track »

Automaty XXL https://thc-thc.com/autoflowering-xxl-f ... ne,34.html są całkiem niezłe proste w uprawie i dają dobry plon.
Mati
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2015, o 13:52

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Mati »

Należy pamiętać że automaty nie wybaczają błędów a zwykłe tak. Więc jak kto woli. Jak ktoś wyżej napisał szkoły są różne jedni specjalizują się w automatycznych odmianach bo ich się wyuczyli a inni wolą zwykłe bo z nimi czują się dobrze i wiedzą co i jak.
Awatar użytkownika
Wacik
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2015, o 09:22

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Wacik »

Zależy jaki masz na to budżet przeznaczony?
Gosiek
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2015, o 23:25

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Gosiek »

Myślę przeznaczyć tak do 25zł za pestkę. I bym chciał z dwie odmiany po 3 szt. Coś w auto, myślałem o zwykłych i auto ale czytałem gdzieś że lepiej tak nie mieszać.
Awatar użytkownika
Szafina
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2015, o 13:22

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Szafina »

polecam zwykłe,bo nie trzeba się z tym aż tak pieścić i oczywiście dają obfite plony.
Longin
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 06:27

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Longin »

Zwykłe mają to do siebie że wybaczają błędy. Automaty niestety nie wybaczają błędów bynajmniej tak było z tymi pierwszymi autofloweringami, nie wiem jak z nowoczesnymi automatami może coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
Mrs.Darkness
Gibony
Gibony
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2015, o 13:25

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Mrs.Darkness »

jeżeli chodzi o indoor to tylko automaty,bo nie wyobrażam sobie 3-metrowych krzaków w domu,przecież to cuchnie na całe osiedle :D
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Topik »

Widać że masz nijaką wiedzę na temat uprawy zwykłych odmian indoor. Jakie one urosną w boxe zależy wyłącznie od ciebie nikt nie uprawia indoor 3 metrowych roślin. Decydujesz sam jakie mają być! po prostu przełączasz oświetlenie na kwitnięcie w momencie jak ci wzrost pasuje. I to jest atut nad automatami bo można decydować o wielkości plonu.
Awatar użytkownika
Hejter
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 31 sty 2015, o 13:22

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Hejter »

Profesjonalni growerzy wybierają zwykłe odmiany gdyż są bardzo elastyczne, sam decydujesz kiedy mają zacząć kwitnąć. Przy automatach niestety jest pełna automatyka przychodzi czas i kwitną niezależnie od światła. Dla mniej doświadczonych tego typu rozwiązanie jest na pewno dobre.
Awatar użytkownika
Traktorzysta
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 7 lut 2015, o 12:49

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Traktorzysta »

Zależy co kto woli ja wolę automaciki [konopia]
Awatar użytkownika
Pinky
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 7 lut 2015, o 12:26

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Pinky »

Teraz chyba większość woli automaty.
Awatar użytkownika
Setka
Gibony
Gibony
Posty: 15
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:43

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Setka »

Zależy. Ja polecam Euforie koniecznie z Dutch passion, jest bardzo dobra euforyczna jak sama nazwa wskazuje. DP ma geny z wielkim wigorem i faktycznie ich nasiona daję ilości o których piszą w opisach prawie takie ilości, przypuszczam że w hydro jest to możliwe. Moje rośliny eufori miały tak wielkie topy że musiałem podpierać gałęzie bo się łamały pod ich ciężarem.
miazga
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, o 11:32

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: miazga »

Royal Critical Automatic.
Jest to krzyżówka czerpiąca z odmian Ruderalis, Indica oraz Sativa, bardzo popularna ze względu na silny wzrost i olbrzymie plony. Roślina jest gotowa do zbiorów w zaledwie dziewięć tygodni po zasianiu; dojrzała roślina jest bardzo mocna i ma duży, gesty kwiatostan. Z jednej rośliny można oczekiwać plonów rzędu od 70 do 80 gramów.
Kanada
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:42

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Kanada »

to zależy czy ma być to szybka uprawa czy jesteś bardziej cierpliwy i nie zależy ci na czasie.
Eryk
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 1 sie 2016, o 07:36

Re: Jakie nasiona indoor

Post autor: Eryk »

jeżeli jesteś cierpliwy to tylko feminizy,dają większy plon :)
ODPOWIEDZ