Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Charakterystyki i opisy oraz recenzje odmian konopi, które można kupić w formie nasion marihuany.
kargul91
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2021, o 15:33

Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: kargul91 »

Szukam odmiany i jej nasion na stany lękowe i nerwice, możecie coś polecić? bo jest tego tyle że nie wiadomo co wybrać.
Awatar użytkownika
Ganja Farmer
Gibony
Gibony
Posty: 5
Rejestracja: 1 lut 2020, o 13:14

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: Ganja Farmer »

Myślę że powinieneś pójść do lekarza w pierwszej kolejności.
kargul91
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2021, o 15:33

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: kargul91 »

Byłem u nie jednego lekarza, wszyscy faszerowali mnie jakimiś psychotropami. Chodziłem jak zombi i nic to nie pomagało, wręcz przeciwnie mam wrażenie że jest jeszcze gorzej. W tamtym roku byłem w Hiszpanii na wakacjach i tam znajomy załatwił susz marihuany, powiedział zapal sobie to się poczujesz lepiej. Zapaliłem i faktycznie, pozytywne myśli, chęć do życia.... rano kiedy się obudziłem też czułem się wyspany jak nowo narodzony. Ale nie wiem co paliłem. Pomożecie znaleźć taką odmianę ziółka?
Awatar użytkownika
Top
Gibony
Gibony
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2012, o 14:27

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: Top »

W Polsce masz legalną medyczną marihuanę, możesz iść do lekarza i on Ci przepisze receptę, którą zaś będziesz mógł zrealizować w aptece [peace]
Awatar użytkownika
GreenBox
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 22:29

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: GreenBox »

Szukaj jakiś nasion z mniejszą zawartością THC i żeby to była sativa. Wtedy będziesz miał efekt wyluzowania - połączony z pobudzaniem, bez schiz myślowych.
kargul91
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 3 cze 2021, o 15:33

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: kargul91 »

Top pisze: 4 cze 2021, o 23:13 W Polsce masz legalną medyczną marihuanę, możesz iść do lekarza i on Ci przepisze receptę, którą zaś będziesz mógł zrealizować w aptece [peace]
Tak, wiem że w Polsce medyczna marihuana jest legalna, ale gram kosztuje bardzo dużo i nie stać mnie na nią. Wolę samemu coś wyhodować, na pewno będzie wtedy dużo taniej.
Awatar użytkownika
Kolumb
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2015, o 11:36

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: Kolumb »

Nie wiem co sprzedają w aptece bo nigdy nie kupowałem tam medycznej marihuany. Ale jestem zdania podobnie jak kolega, że powinieneś spróbować lekkiej sativy, z niedużą zawartością THC i celował bym w Haze Berry Automatic od Royal Queen Seeds https://thc-thc.com/produkt/haze-berry- ... inizowane/ Opis właśnie mówi że jest to odmiana od działaniu subtelnym, łagodnym i wciąż odczuwalnym, więc będzie to coś dla Ciebie. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Teresia
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 21:52

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: Teresia »

Mi się wydaje że to powinna być odmiana bardziej uspokajająca, czyli coś z rodzaju indici. Ale to jest tylko moje przemyślenie, lekarzem nie jestem.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:14

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: Grzegorz »

kargul91 pisze: 4 cze 2021, o 22:48 Byłem u nie jednego lekarza, wszyscy faszerowali mnie jakimiś psychotropami. Chodziłem jak zombi i nic to nie pomagało, wręcz przeciwnie mam wrażenie że jest jeszcze gorzej. W tamtym roku byłem w Hiszpanii na wakacjach i tam znajomy załatwił susz marihuany, powiedział zapal sobie to się poczujesz lepiej. Zapaliłem i faktycznie, pozytywne myśli, chęć do życia.... rano kiedy się obudziłem też czułem się wyspany jak nowo narodzony. Ale nie wiem co paliłem. Pomożecie znaleźć taką odmianę ziółka?
Z opisu kolegi wynika że raczej palił sativę. Tak mi się wydaje, po sativie też tak mam że chce mi się wszystko robić, mam pozytywne myśli i w ogóle jest zajefajnie.... A po indice mam cegłę na głowie i zero chęci do czegokolwiek. Więc według mnie indica odpada.
Awatar użytkownika
don Coyote
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 26 lut 2015, o 19:03

Re: Jaka odmiana na stany lękowe, nerwice?

Post autor: don Coyote »

Hiszpania sama w sobie wpływa dobrze na każdego kto tam zapali. Bez stresu można iść chodnikiem i palić jointa, jest to u nich normalne. A w Polszy musimy się kitrać po krzakach, palimy w stresie że nas zamkną. Sama ta sytuacja powoduje paranoje i lęki przez niebieskimi [skrzywiony]
ODPOWIEDZ