Wsparcie dla kredytobiorców na wakacje

Jakie znacie ciekawe miejsca na świecie.
Awatar użytkownika
Żelazny Typ
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2022, o 10:01

Wsparcie dla kredytobiorców na wakacje

Post autor: Żelazny Typ »

Rząd by wspomóc kredytobiorców wymyślił tak zwane "wakacje kredytowe" co jednak znaczy?

Wakacje kredytowe mogą dotyczyć jednej umowy zawartej w złotych polskich w celu nabycia nieruchomości przeznaczonej na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych. To nawet 8 miesięcy bez spłaty rat kredytowych:

po 2 miesiące w trzecim i czwartym kwartale 2022 r.
po 1 miesiącu w każdym z czterech kwartałów 2023 r.

Wakacje kredytowe dotyczą zarówno części kapitałowej, jak i odsetkowej kredytu. Terminy na spłatę rat zostaną przedłużone bez żadnych dodatkowych odsetek. Szacuje się, że obciążenia kredytowe Polaków zmniejszą się o nawet 3 mld zł rocznie.
Awatar użytkownika
TransTabe
Gibony
Gibony
Posty: 31
Rejestracja: 12 lip 2022, o 12:44

Re: Wsparcie dla kredytobiorców na wakacje

Post autor: TransTabe »

Kurw...., aż mnie bierze jak o tym słyszę a od rana o tym gadają. Jak to pomorze innym skoro i tak będą musieli to zapłacić w późniejszym czasie. Jak dla mnie to chore jak tylko o tym pomyślę gotuje się we mnie [nea]
Awatar użytkownika
Jaskół
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2022, o 10:05

Re: Wsparcie dla kredytobiorców na wakacje

Post autor: Jaskół »

Nie którym się przyda taka przerwa by wyjechać naładować baterie bo nie ukrywajmy jest bardzo ciężko
Awatar użytkownika
Lalaa24
Gibony
Gibony
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2022, o 09:56

Re: Wsparcie dla kredytobiorców na wakacje

Post autor: Lalaa24 »

Moi znajomi akurat widzą w tym same pozytywy, ponieważ odkładają te raty tak czy inaczej a po zakończeniu tych, że wakacji wpłacając ją na konto bank pobiera kapitał a nie odsetki [uśmiech]
Awatar użytkownika
Żelazny Typ
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2022, o 10:01

Re: Wsparcie dla kredytobiorców na wakacje

Post autor: Żelazny Typ »

No właśnie byłem tego ciekaw bo gdzieś na imprezie słyszałem jak laski o tym rozmawiały. Jednym słowem muszę sprawdzić [nea]
ODPOWIEDZ