opinie thc-sklep.nl

Luźne rozmowy o marihuanie i roślinach konopi oraz innych na temat cannabis.
janoszka2014
Gibony
Gibony
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, o 11:47

opinie thc-sklep.nl

Post autor: janoszka2014 »

Witam. Jak w temacie, czy mieliście kontakt z wyzej wymienionym sklepem, chwala sie marihuana z thc prosto z Holandii, tak mi odpisali przynajmniej na zapytanie na ich maila. Czy to nie oszusci!?Oczywiscie opinie na stronie moga byc spreparowane, a sa pozytywne;)
Awatar użytkownika
Rothana
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 20 lip 2017, o 11:11

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Rothana »

Myślę że jest to oszustwo albo ktoś kto to robi jest szalony. Nie można w żadnym kraju UE sprzedawać marihuany z poziomem thc wyższym niż 0,2%. A opinie to sami sobie mogą pisać.
Streing
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:47

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Streing »

Wał ! gdyby sprzedawali prawdziwą marihuanę z thc, to już dawno by trafili do puchy.
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Topik »

Wałek bo jka kolega napisał już by tych ludków zamknęli w kiciu. A wysyłać mogą coś na przykład plastelinę [lol_lol] lub nic, wpłacasz im kasę a oni mają cię w dupie. Bo przecież nie pójdziesz na policję i nie powiesz że chciałeś w internecie kupić marihuanę czy haszysz a ktoś po wpłacie kasy nic ci nie wysłał. Łowią naiwnych jeleni co wierzą w takie sklepy. Chociaż jest to pierwszy jaki widzę, który sprzedaje rzekom prawdziwą marihuanę z wysokim poziomem thc.
Golonkiewicz
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2015, o 10:51

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Golonkiewicz »

Pozwoliłem sobie zrobić lekką analizę sklepu, sprawdziłem co tam piszą. Lekka amatorka z takim podejściem na dniach trafią do pierdla.


Obrazek

Bardzo prosto jest sprawdzić w jakim banku mają konto bankowe i okazuje się że w banku milenium [lol!]
Dla tych co nie wiedzą jak to zrobić, to wystarczy zalogować się do swojego panelu banku i dać nowy przelew po wpisaniu ich numeru konta będzie pisało jaki mają bank, oczywiście nie róbcie przypadkiem im przelewu.


Obrazek

Piszą że wysyłają paczki na paczkomaty. A w dalszej części regulaminu że wysyłają z zagranicy. Dla nie doinformowanych powiem że na dzień dzisiejszy in-post nie świadczy usług zagranicznych i również nie da się z zagranicy do polski wysłać paczki na paczkomat.

Najlepsza jest ich skrzynka email na onecie [lol!] co za Janusze biznesu, przecież policja w 5 minut dostanie dostęp do całej zawartości ich skrzynki, nie zdziwił bym się jak już nie czytają ich meili.


Według mnie to kwestia dni jak strona przestanie działać.
Bizon
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:54

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Bizon »

Dobre określenie "Janusze biznesu marihuanowego" [haha]
Awatar użytkownika
Owocowy
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2015, o 19:08

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Owocowy »

To się porobiło w tej Polsce prawdziwe zioło z najwyższym stężeniem thc sprzedają [gały] Obywatel Janusz myśli chyba że była legalizacja [skrzywiony]
Awatar użytkownika
Top
Gibony
Gibony
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2012, o 14:27

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Top »

Nie jestem prawnikiem ale czy przypadkiem za samą taką ofertę w internecie nie można dostać zarzutów prokuratorskich, oferowanie nielegalnych narkotyków w internecie to już poważna sprawa. Z ich strony jasno wynika co oferują, nawet opisują że wszystkie dragi pochodzą z coffeshopów. Czy faktycznie wysyłają marihuanę i haszysz z wysokim stężeniem THC nie wiadomo ale ofertę przedstawili publicznie.
opis-sklepu-z-marihuana-thc-wysoki-poziom-04915.jpg
opis-sklepu-z-marihuana-thc-wysoki-poziom-04915.jpg (96.34 KiB) Przejrzano 9848 razy
Sprzedaż w Holandii po za wyznaczonymi punktami, czyli coffeshopami jest nielegalna więc nie ratuje ich to że niby wysyłają z Amsterdamu o Polsce to już nawet nie ma co wspominać bo u nas nawet nie ma depenalizacji. Za chwilę mogą mieć na karku Holenderską i Polską policję. Ludzie któży zrobili tą stronę będą mieli problemy za samo to co na niej oferują. Przypał totalny, zrobią im wjazd bo szybko namierzą właściciela konta bankowego oraz skrzynki email bo jest na onecie.

Chłopy co założyli tą stronę są albo bardzo durni, albo myślę że są bardzo przebiegli, ale bardziej durni bo sami się podkładają.
Awatar użytkownika
Kali
Gibony
Gibony
Posty: 68
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:29

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Kali »

Próbują łowić jeleni tak napisaną ofertą. Tym bardziej że ewidentnie próbują nawiązać swoją nazwą: "sklep thc" do popularnego sklepu z nasionami marihuany thc-thc.com, który ma najlepsza pozycję na polskim rynku jeśli chodzi o pestki.
Awatar użytkownika
Reżyser kina akcji
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 27 lut 2015, o 20:14

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Reżyser kina akcji »

Sklep thc-thc.com nie ma jakiś wybitnie wysokich pozycji w google [cieszy]
Awatar użytkownika
Kali
Gibony
Gibony
Posty: 68
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:29

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Kali »

Nie mówię tutaj o pozycji w google, ale o pozycji na rynku. O tym że są najdłużej na rynku i mają najbardziej rozpoznawalną markę w branży, o ile nie jest to jedyna rozpoznawalna marka nasienna w pl, po za tym mają masę pozytywnych opinii itp..... o to mi chodzi.
Awatar użytkownika
szeryf
Gibony
Gibony
Posty: 70
Rejestracja: 18 lut 2016, o 11:32

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: szeryf »

Pozycje w google nie określają jakości sklepu, nie są z tym związane. Nawet oszust, który się pozycjonuje, czyli robi SEO może mieć wysokie pozycje. Są agencje, które za kasę wyciągną ci stronę w top 10 i nie będzie ich obchodziło czy faktycznie wysyłasz towar jaki oferujesz czy po prostu dymasz ludzi. Przykładem jest ten właśnie sklep z tematu thc-sklep.nl, gdzie nie wiem co wysyła i najprawdopodobniej jest to wałek, bo produkty które oferuje są nielegalne.
Awatar użytkownika
Jaracz
Gibony
Gibony
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2015, o 13:00

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Jaracz »

Wydaje mi się że jeśli coś wysyłają, to są to zwykłe produkty CBD z poziomem THC do 0,2%. Różni pseud sprzedawcy na allegro i olx już od dawna swoje produkty CBD tytułują: "Marihuana THC", "Hash THC" a faktycznie sprzedają zwykłe nie kopiące preparaty CBD.

Tutaj macie zrzut ekranu listy produktów - marihuana THC z olx, co ciekawe jak link widać: /oferty/q-marihuaną-z-thc/ co by sugerowało produkty z zawartością thc

Obrazek

Skoro olx zezwala na takie manewry, to chłopaki z tego sklepu też mogą tak robić i pewnie nawet nikt się nimi nie zainteresuje.
Awatar użytkownika
Caryca
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 27 lut 2015, o 22:48

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Caryca »

A zamawiał ktoś w ogóle tą marihuanuche z thc w tym sklepie ?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Red »

Na tym forum są raczej rozsądni ludzie i nie wiem czy ktoś się odważy kupić tam COŚ. Jeśli ten sklep faktycznie sprzedaje nielegalne substancje, to prędzej czy później ci sprzedawcy będą mieli poważne problemy z prawem. Patrząc na to że mają skrzynkę meil na onecie, to raczej nie dbają o bezpieczeństwo i dane wszystkich kupujących również zostaną przejęte. Skończy się to przypałem dla tych co ten biznes wymyślili jak i dla kupujących, których Policja też na pewno odwiedzi.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Aurelio
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 10:16

Re: opinie thc-sklep.nl

Post autor: Aurelio »

Na jakimś forum czytałem że kolesie coś tam w tym sklepie zamówili. Po wpłaceniu floty kontakt się urwał i nic nie wysłali. Tak że wałek. Odpisują pięknie na emaili do momentu wpłaty pieniędzy a później zonk. Jeden typ wtopił tak aż 3 tysie [nie_wie]
ODPOWIEDZ