Mango polepszy Twój haj po marihuanie

Luźne rozmowy o marihuanie i roślinach konopi oraz innych na temat cannabis.
Awatar użytkownika
Wyimaginowany
Gibony
Gibony
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2015, o 08:42

Mango polepszy Twój haj po marihuanie

Post autor: Wyimaginowany »

Pierwszy raz o polepszeniu fazy przez zjedzenie mango na godzinę przed paleniem przeczytałem na forum hyperreal, opinii na ten temat było bardzo wiele, temat miał chyba ponad 15 stron. Przez większość osób informacja ta została potwierdzona, zarówno całe przeżycie opisywane było jako intensywniejsze jak i długość trwania haju został przedłużony. Sam oczywiście również to sprawdziłem i faktem jest, że w ten dzień był intensywniej, kolejnymi razy już nie wiem na ile był to efekt placebo, a na ile mango.

Podejdźmy do tematu trochę bardziej naukowo. Marihuana zawiera ponad 100 substancji o nazwie terpeny, które wpływają na działanie THC w naszym organizmie, jednym z nich jest mircen, który występuje również w mango. Każda odmiana marihuany ma trochę inne proporcje terpen i im bardziej całościowa mieszanka tym większy haj, dlatego właśnie mieszanie różnych odmian marihuany ma synergiczne działanie. Podobnie jest ze spożyciem mango przed paleniem.

Sam mircen odpowiada za zapach moreli, orzechów i pomarańczy, i jest podobny do zapachu marihuany. Udowodniono również, że mircen zwiększa szybkość wchłaniania THC z krwi do mózgu, jednak jest to różnica z 7 do 4 sekund, czyli dość trudna do zauważenia. Tak czy inaczej warto przetestować, szczególnie że mango jest pyszne i bardzo zdrowe.
Awatar użytkownika
Gołodupcew
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2015, o 11:27

Re: Mango polepszy Twój haj po marihuanie

Post autor: Gołodupcew »

Ponoć kofeina również polepsza haj [uśmiech]
Awatar użytkownika
BuraSuka
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2015, o 13:11

Re: Mango polepszy Twój haj po marihuanie

Post autor: BuraSuka »

Naturalne substancje,które zwiększają moc i długość działania: sok z grejfruta, czerwona cebula, herbata czarna i zielona [oczko]
ODPOWIEDZ