Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Luźne rozmowy o marihuanie i roślinach konopi oraz innych na temat cannabis.
Awatar użytkownika
doktorwstrząs
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2014, o 11:34

Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: doktorwstrząs »

Każdy kto chce kupić nasiona marihuany zastanawia się w jakim sklepie to zrobić. I tutaj jest problem bo 80% polskich sklepów internetowych to oszuści którzy wysyłają pokarm dla papug czyli konopie przemysłowe lub też nic nie wysyłają wiedząc że ktoś kto przeleje pieniądze i nic nie dostanie to nie pójdzie na policję bo osoby które kupują nasiona konopi nie chcą zgłaszać się na policję.
Co rok powstaje kilkanaście sklepów takich oszustów i funkcjonują one do 3 lat wyłudzając i oszukując ludzi potem znikają i oszust zakłada kilka nowych sklepów.

Tak że pierwsza sprawa szukać starych sklepów.
A jak sprawdzić czy sklep nie jest oszusta? Wchodząc na stronę sklepu z nasionami wejdź w zakładkę kontakt jeśli widzisz tam tylko formularz kontaktowy odpuść sobie od razu taki sklep. Jeśli widzisz tam telefon komórkowy i email na darmowej skrzynce np. ….@gmail.com, @o2.pl itp to też sobie odpuść taki sklep bo jak sprzedawca chce się przed tobą ukryć to raczej ma coś przed tobą do ukrycia lub nie chce żebyś go później znalazł.

Wiarygodna strona powinna spełniać odpowiednie cechy mianowicie.
W kontakcie powinna być pełna lokalizacja firmy, telefony najlepiej stacjonarny, emaile firmowe.
Dane firmy czyli Adres (sprawdź ten adres gdyż oszuści zaczęli podawać jakieś przypadkowe adresy nie swoich firm lub też jakieś mieszkania prywatne.

A i jeszcze nie daj się skusić wspaniałymi ofertami typu kupisz 5 nasion i 5 dostaniesz gratis bo będziesz miał 10 nasion konopi przemysłowej.
Bez przesady tak dobrze nie jest chyba że u oszusta.

Pozdrawiam
NowyRolnik
Gibony
Gibony
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2014, o 00:24

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: NowyRolnik »

A powiedz mi gdzie najlepiej kupić pestki, jestem nowy i boję się że trafię na oszusta [nie_wie]
Awatar użytkownika
rastawilk
Gibony
Gibony
Posty: 57
Rejestracja: 2 paź 2014, o 12:54

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: rastawilk »

Ten migający baner na górze to pewny sklep [lol!]
NowyRolnik
Gibony
Gibony
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2014, o 00:24

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: NowyRolnik »

Już wyczytałem na innym forum że dobry sklep, najstarszy w Polsce.
Awatar użytkownika
rastawilk
Gibony
Gibony
Posty: 57
Rejestracja: 2 paź 2014, o 12:54

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: rastawilk »

Sklep thc-thc istnieje od 2005 roku byłem u nich i mają normalny sklep stacjonarny bardzo luksusowy lokal w małej miejscowości co jest dla mnie ważne bo dyskretne, na ich stronie macie pełną lokalizację z fotkami lokalu https://thc-thc.com/sklep-stacjonarny/ Jeździłem po całej Polsce do takich sklepów i przykładowo w Katowicach i paru miejscach zostałem zaprowadzony do jakiegoś mieszkania czułem się jak bym był prowadzony przez dilera chcącego sprzedać mi marychę, nie polecam Katowic.
Awatar użytkownika
Lilith
Gibony
Gibony
Posty: 39
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:17

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: Lilith »

Jak teraz patrzę w google to jest jakaś masakra tyle nowych dziwnych sklepów które dają więcej gratisów niż kupujesz nasiona rabaty po 20% nasiona feminizowane po 10 zł. Już na pierwszy rzut oka takie sklepy są podejrzane a co najlepsze w zakładce kontakt formularz kontaktowy ewentualnie email lub tel komórkowy brak danych kto te nasiona sprzedaje.
Awatar użytkownika
Madonna
Gibony
Gibony
Posty: 31
Rejestracja: 17 paź 2012, o 12:16

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: Madonna »

Co roku powstaje sporo nowych sklepów które sprzedają złe nasiona marihuany czyli karmę dla papug, jak obserwuje to są one zwykle na rynku do trzech lat bo tyle luci zostaje oszukanych że już nikt nie kupuje w takich sklepach. Wydaje mi się że za tym procederem stoi 2-3 oszustów i tak co jakiś czas otwierają nowe sklepy typu seed-bank.pl czy weed24.pl dla tego sklepu zostało szybko udowodnione oszustwo artykuł o tym macie tutaj https://blog.thc-thc.com/weed24-podszyw ... d-thc-thc/
Awatar użytkownika
DrHouse
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2014, o 23:04

Re: Nasiona marihuany, jak sprawdzić czy sklep jest dobry?

Post autor: DrHouse »

Faktem jest że w Polsce nie ma zbyt wiele sklepów w których można kupić prawdziwe nasiona marihuany. Dużo małolatów robi strony na których wciskają ludziom jakieś nasiona. Niestety są osoby które się na to nabierają. Tak że zastanawiajcie się gdzie kupujecie swoje pestki nie dajcie się nabierać na super oferty typu nasiona feminizowane w dodatku z autofloweringiem za 10 zł [lol_lol] To forum poleca pewny sklep thc-thc co jest już raczej nie podważalne im można ufać bo są już bagatela na rynku od kont ja pamiętam 2005r to będzie już 9 lat to kupę czasu, a pestki sprzedają bardzo dobre.
ODPOWIEDZ