Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Wszystko o marihuanie, konopiach, cannabis, ganji, trawce, haszyszu, thc, luźne rozmowy.
Awatar użytkownika
Grubylolo
Gibony
Gibony
Posty: 50
Rejestracja: 10 sie 2018, o 08:25

Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Post autor: Grubylolo » 4 gru 2018, o 12:01

Kurkuma

Zdecydowanie jedna z najzdrowszych metod umacniania błogostanu konsumentów marihuany. Aromatyczna przyprawa zawiera kurkuminę, czyli związek chemiczny będący potężnym antydepresantem, a jednocześnie inhibitorem MAO, co sprawia, że wiele osób eksperymentujących z jedzeniem kurkumy przed spożywaniem marihuany, deklaruje, że ich haj można porównać do stanu, w jakim byli po pierwszym w życiu paleniu.

Eksperymentuj z odmianami

Odmiana, której używasz, ma ogromny wpływ na działanie konopi. Jeśli mieszkasz w Holandii lub Hiszpanii, wypróbuj nowe odmiany marihuany, których jeszcze nie używałeś. Przy okazji możesz znaleźć odmianę, która będzie Twoim faworytem.

Chociaż mamy do wyboru odmiany sativa, indica i hybrydy, to możesz zwrócić szczególną uwagę na odmiany indica, które znane są z mocno relaksującego i wgniatającego w fotel działania. Wypróbuj jednak inne szczepy, aby dowiedzieć się, jak reagujesz na dany typ konopi.

Mango

Jak się okazuje, ten egzotyczny owoc ma nie tylko wyśmienite walory smakowe, ale także i jeszcze jedną cechę, za którą uwielbiany jest przez palaczy z całego świata. Wszystko to zasługa związków chemicznych zwanych terpenami mircenu, które, jak się okazuje – ułatwiają szybsze i efektywniejszy transport THC do mózgu palacza.

Ciemna czekolada

Po tego typu przysmak odruchowo sięga chyba każdy dotknięty zjawiskiem dzikiej „gastrofazy” amator ziela. I jak się okazuje – odwieczny związek pomiędzy trawką, a ciemną czekoladą ma swoje całkiem sensowne wytłumaczenie. Tym razem winnym jest zawarty w kakaowcu anandamid, który jest niczym innym, jak... psychoaktywnym kannabinoidem, który również produkowany jest przez ludzki organizm w momencie głębokiego relaksu i snu. W połączeniu z THC, alkaloid ten sprawia, że haj jest dłuższy i intensywniejszy. Im więcej w naszym przysmaku kakaowca, tym lepiej dla naszego haju. Słodycz jemy od 30 do 45 minut przed paleniem.

Eksperymentuj ze sposobami konsumpcji zioła

Istnieją różne sposoby palenia marihuany, a sposób w jaki przyjmujesz THC i inne kananbinoidy może mieć ogromny wpływ na jej działanie. Niezależnie od tego, czy palisz jointy, używasz bonga czy palisz z lufki, wypróbuj jedną z pozostałych metod. Może się okazać, że inna metoda zwiększy “fazę” po marihuanie. Wielu twierdzi (i słusznie), że palenie z bonga daje o wiele mocniejsze efekty, kiedy zwykle pali się jointy. Mała zmiana może naprawdę poprawić twoje wrażenia.

Inną alternatywą jest waporyzacja. To może być zdrowsza opcja, która cieszy tak samo jak palenie, a może nawet bardziej. Kup vaporizer przenośny, a zobaczysz, że podczas waporyzacji rzeczywiście uwalnia się więcej THC.

Spróbuj haszyszu i koncentratów

Haszysz i koncentraty marihuany mogą być doskonałym sposobem na zwiększenie i wydłużenie działania. Hasz, oleje i koncentraty zawierają posiadają wysokie stężenie THC, dzięki czemu niewielkie ilości wystarczą, aby osiągnąć mocniejsze działanie, niż podczas palenia jointa.

Rusz się

Ćwiczenia fizyczne tuż przed lub po spaleniu mogą zintensyfikować działanie marihuany. Badania pokazują, że dzięki ćwiczeniom fizycznym nawet 15% więcej THC może dotrzeć do mózgu. Może to mieć wpływ nawet na doświadczonych palaczy.

Ta wskazówka jest idealna, jeśli obawiasz się przyklejenia do fotela po odmianach indica. Dodatkowo, jeśli ćwiczysz, nie będziesz musiał czuć się winny, kiedy złapie Cię gastrofaza!

Odpocznij od dymu

Inną alternatywą jest wypróbowanie waporyzacji! To zdecydowanie zdrowsza opcja, którą możesz się cieszyć tak samo jak paleniem.

Przede wszystkim dla osób palących zmiana rutyny, może okazać się bardzo korzystna nie tylko dla zdrowia ale i portfela. Waporyzacja kojarzy nam się z wydajnością nawet przy małych ilościach.

Spróbuj żywności na bazie THC


Żywność jest doskonałym sposobem przyjmowania konopi. Zwłaszcza jeśli starasz się być dyskretny. Nawet jeśli dużo palisz, możesz zauważyć, że twój haj jest bardziej intensywny, gdy konsumujesz przekąski wzbogacone o THC.

Wiele osób twierdzi, że haj jest bardziej skoncentrowany na ciele, oraz uważają, że jest po prostu mocniejszy. W sieci dostępnych jest nieskończona ilość przepisów na przekąski i dania, które możesz sam przygotować. Jeśli nigdy nie próbowałeś jedzenia z z dodatkiem konopi indyjskich, zdecydowanie pora to zrobić. Może się to okazać twoją ulubioną metodą przyjmowania THC.


Przerwa na zmniejszenie tolerancji

Myśląc o przerwie, nie mówię o przerwie pomiędzy kolejnymi zaciągnięciami się z bonga. Jednym ze sposobów na osiągnięcie lepszych efektów marihuany jest zmniejszenie tolerancji. Regularni palacze doświadczają z czasem słabszych efektów, ponieważ organizm już słabiej reaguje na THC. Już nawet jeden dzień przerwy może sprawić, że następnego dnia działanie marihuany będzie mocniejsze, a każdy kolejny dzień przerwy poprawy efekty.

Awatar użytkownika
Yeti
Gibony
Gibony
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2018, o 10:16

Re: Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Post autor: Yeti » 5 gru 2018, o 12:26

warto robić przerwy w paleniu na kilka dni czasem nawet kilku tygodni na całkowity detoks od THC.
Bo żyć trzeba umić co by się nie urodziło [lata]

Awatar użytkownika
Sativa
Gibony
Gibony
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:46

Re: Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Post autor: Sativa » 29 lip 2019, o 11:25

gorąca woda w bongu może wzmocnić twój haj(ciepło pomaga rozpuszczać żywicę, dzięki czemu więcej THC trafia do naszych płuc)

Awatar użytkownika
Degustator
Gibony
Gibony
Posty: 68
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:33

Re: Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Post autor: Degustator » 4 gru 2019, o 12:04

CBD jest w stanie poprawić odczucia podczas upalenia

Awatar użytkownika
Steez
Gibony
Gibony
Posty: 85
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:45

Re: Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Post autor: Steez » 13 gru 2019, o 10:25

gdzieś czytałem ,że suplementy diety z afrykańskiej rośliny Griffonia simplicifolia sprawiają,że haj trwa znacznie dłużej

Awatar użytkownika
Sajko
Gibony
Gibony
Posty: 55
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:43

Re: Jak wzmocnić swój haj po paleniu marihuany

Post autor: Sajko » 9 lis 2020, o 12:30

herbata

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konopne Gawędy”