Piwa smakowe

Alkohole takie jak piwo i wino oraz wódka a także whisky, alkohol własnej roboty.
Lojalny
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2015, o 18:18

Piwa smakowe

Post autor: Lojalny »

Jakie macie odczucia odnośnie piw smakowych? Lubicie czy raczej nie pijecie? O co mi chodzi? Prawdę powiedziawszy mimo ponad 25 lat życia jakoś nie miałem sposobności takich wynalazków spróbować, u nas na wsi w sklepie tego nie ma. Warto wybrać się po to do miasta? Naprawdę piwo ma smak owoców lub czegoś zbliżonego?
Johann
Gibony
Gibony
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2015, o 19:02

Re: Piwa smakowe

Post autor: Johann »

Generalnie rzecz biorąc, to co czujesz w piwie smakowym ma tyle wspólnego z oryginałem co ja z budową okrętów podwodnych czyli nic. To tylko aromaty i tyle. Lepiej się napić zwykłego piwa, mniej chemii w nim znajdziesz.
Awatar użytkownika
Lady Knife
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 27 mar 2015, o 19:56

Re: Piwa smakowe

Post autor: Lady Knife »

Tak jak przedmówca - nie ma sensu pić, chyba, że naprawdę Ci zasmakują. Klasyczne zimne jest najlepsze i ma najlepszy smak, te sztuczne łatwiej powoduję ból głowy rano.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Piwa smakowe

Post autor: Red »

Piwo ma być piwem z goryczką a nie oranżadą [browar]
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Mariolka
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2015, o 12:46

Re: Piwa smakowe

Post autor: Mariolka »

Czasami można się skusić na coś delikatniejszego w ramach urozmaicenia smaku ;)
Awatar użytkownika
Marian
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 31 mar 2015, o 15:05

Re: Piwa smakowe

Post autor: Marian »

Też lubię nie raz skosztować jakiegoś smakowego browarka, zawsze to jakaś odmiana :D
Konstanty
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2015, o 18:21

Re: Piwa smakowe

Post autor: Konstanty »

Też czasami mam okazję spożyć jakiś wynalazek i muszę powiedzieć, że niektóre są naprawdę smaczne :)
Lojalny
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2015, o 18:18

Re: Piwa smakowe

Post autor: Lojalny »

W sumie to potestowaliśmy trochę, padło na desperadosa i redsa żurawinowego i jeszcze jedno, którego nazwy nie pamiętam. Smaki nawet nawet, ale tylko przez kilka łyków, potem to jakieś takie dziwne się w smaku robi :/
ODPOWIEDZ