Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Twoj_Stary
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 10:22

Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: Twoj_Stary » 15 wrz 2015, o 11:10

Gilette wprowadza nowy wymiar golenia wprowadzając maszynkę Fusion ProGlide z technologią FlexBall™

Marka Gillette od lat wprowadza ciągłe innowacje, dążąc do nieustannej poprawy jakości swoich produktów „najlepszych dla mężczyzny”. Teraz dodatkowo zadaje pytanie: dlaczego mężczyźni za każdym razem muszą marszczyć nos i naciągać skórę podczas golenia? Odpowiedzią na to jest nowa, innowacyjna maszynka – Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall™, której „twarzą” został oficjalny ambasador marki – Robert Lewandowski.
9424e5fcc772813d08755a6786a7dd96.jpg
Maszynka Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall™ debiutuje z ruchomą rączką, która obraca się i dostosowuje do kształtów twarzy mężczyzny podczas golenia, ostrza pozostają zaś niezmiennie proste i cienkie. To rozwiązanie przynosi zupełnie inny wymiar golenia, umożliwiając ostrzom poruszanie się po konturach twarzy i zapewniając maksymalny kontakt ze skórą.

W swojej historii marka Gillette współpracowała już z wieloma słynnymi i cenionymi sportowcami. Dziś, po raz drugi, rozpoczyna współpracę z Robertem Lewandowskim – utalentowanym piłkarzem, reprezentantem Polskiej Drużyny Narodowej i jednym z najbardziej renomowanych graczy w historii polskiego futbolu, a także oficjalnym polskim ambasadorem marki Gillette i twarzą Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall™.

„Jestem wiernym fanem produktów marki Gillette odkąd zacząłem się golić. Z wielką przyjemnością wspominam współpracę z marką w 2012 roku, przy premierze Gillette Fusion ProGlide, z zaawansowaną technologią ostrzy. Z taką samą dumą przyjmuję po raz drugi w swojej karierze tytuł ambasadora marki Gillette. Innowacyjna maszynka Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall™ i rączką, która porusza się w trzech wymiarach jest dla mnie numerem 1” - mówi Robert Lewandowski.

Technologia FlexBall opiera się na innowacji, którą została wprowadzona przez markę Gillette w 1977 roku – przy pierwszej golarce z ruchomą głowicą. Choć głowica ta poruszała się tylko w dwóch wymiarach, rozwiązanie to stało się standardem dla wszystkich maszynek Gillette. Dziś technologia FlexBall dodaje trzeci, kluczowy wymiar, dzięki czemu maszynka dostosuje się do twarzy każdego mężczyzny. Rezultatem jest większy zakres ruchu i lepsza styczność ze skórą, niż we wcześniejszych produktach Fusion, co pozwala dotrzeć do włosów, które rosną na zaokrągleniach policzków oraz w trudnych miejscach pod brodą. Koniec z głupimi minami i grymasami przed lustrem – od dziś mężczyźni nie muszą dostosowywać kształtu twarzy, aby utrzymać kontakt między ostrzami a skórą.

Najważniejsze właściwości nowej maszynki Gillette Fusion ProGlide z technologią FlexBall Technology:

Nowa konstrukcja rączki, która zapewnia głowicy pełniejszy zakres ruchu, dopasowuje się do kształtów twarzy, zapewnia optymalny kontakt ze skórą i usuwa praktycznie każdy włosek.
Bardziej ergonomiczny uchwyt dla precyzyjnej kontroli, z kojącymi mikrodrganiami, który gwarantuje komfort i idealny poślizg maszynki podczas golenia.
Do nowej rączki pasują te same, niezawodne ostrza: precyzyjnie skonstruowany układ 5 opracowanych na nowo ostrzy, o cienkich i ostrych krawędziach, zmniejsza uczucie szarpania i ciągnięcia.
Szczegóły zapewniające komfort i sprawność takie jak pasek nawilżający, który umożliwia gładki ruch maszynki po skórze nawet przy kolejnych ruchach, oraz stabilizator ostrzy utrzymujący optymalną odległość między ostrzami.

Ponad sto lat po tym, jak w roku 1901 King C. Gillette wprowadził na rynek pierwszą bezpieczną maszynkę do golenia, Gillette rewolucjonizuje sposób golenia na świecie, łącząc najnowocześniejsze rozwiązania inżynieryjne z precyzyjnym procesem produkcyjnym. Fusion ProGlide z technologią FlexBall to kolejny krok w tej długiej historii. Jak mawiał King Gillette „przestaniemy je robić, gdy już nie będziemy w stanie ich ulepszyć”.

Cena: 69,99 PLN

onet.pl

RESETT
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 11:27

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: RESETT » 16 wrz 2015, o 11:29

A PO CO SIĘ GOLIĆ? [lol!]

Awatar użytkownika
Leilong
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 10:22

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: Leilong » 16 wrz 2015, o 11:31

Mam pytanie, czy jest jakaś lepsza od maszynka od gilette fusion proglide? A może to tylko dobra reklama? I jakieś inne maszynki są bardzo podobne, tylko maciupeńko gorsze od gilette fusion proglide? Co polecacie, co powiecie :D?

OSZANTI
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 11:36

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: OSZANTI » 16 wrz 2015, o 11:37

najdziwniejszy-meski-zarost-03.jpg

OSZANTI
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 11:36

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: OSZANTI » 16 wrz 2015, o 11:38

TRZEBA KOMBINOWAĆ I TYLE...

DjPeja
Gibony
Gibony
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 10:20

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: DjPeja » 16 wrz 2015, o 11:45

Niebieska jednorazówka gilette Blue 3. Fusion ma za dużo ostrzy zbyt gęsto ułożonych, przy twardszym, nieco dłuższym zaroście szarpie, jest nieprzyjemne.podchodziłbym ostrożnie, do wszystkiego co ma za gęsto ostrza.

haidi
Gibony
Gibony
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 08:36

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: haidi » 17 wrz 2015, o 08:48

Trochę skomplikowane jak dla mnie...

kakabujaka
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 10:21

Re: Gilette wprowadza nowy wymiar golenia

Post autor: kakabujaka » 17 wrz 2015, o 09:43

na krótki zarost jest ok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat Mężczyzn”