Szykuje się wielka polska gala w USA

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Czupakabra
Gibony
Gibony
Posty: 93
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 08:41

Szykuje się wielka polska gala w USA

Post autor: Czupakabra » 25 maja 2015, o 09:34

3 października w Nowym Jorku lub New Jersey mamy zobaczyć w akcji czołowych polskich pięściarzy. Ich rywalami będą wyłącznie Amerykanie. Al Haymon dał już zielone światło Andrzejowi Wasilewskiemu i Mariuszowi Kołodziejowi na realizację takiego pomysłu.

Od kilku tygodni słychać głosy, że być może będziemy świadkami bokserskiego meczu Polska vs. Stany Zjednoczone. Pomysł ten nabiera realnych kształtów i już pojawiają się pierwsze konkrety na temat takiej gali.

Portal ringpolska.pl zdradza, że impreza wstępnie jest zaplanowana na 3 października, czyli dzień przed Paradą Pułaskiego, która jest ważnym wydarzeniem dla Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Gala miałaby się odbyć w Nowym Jorku lub New Jersey.

- Rozpoczęliśmy już pierwsze działania i mamy wstępną akceptację Ala Haymona co do pomysłu. (...) Pracujemy nad tym dosyć poważnie i wydaje się wysoce prawdopodobne, że na przykład w hali Prudential Center odbędzie się wielki mecz Polski ze Stanami Zjednoczonymi, pokazywany przez wiodącą amerykańską stację telewizyjną - potwierdza w rozmowie z ringpolska Andrzej Wasilewski, promotor wielu czołowych polskich pięściarzy.

Kto miałby reprezentować Polskę? Konkretne nazwiska nie padają, ale wiadomo, że chodzi o ścisłą czołówkę naszych bokserów.

- Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o karcie walk, ale wydaje mi się, że jest szansa, by 5-7 dużych polskich nazwisk znalazło się w programie imprezy - dodaje Wasilewski.

Można przypuszczać, że w akcji zobaczymy m.in. Andrzeja Fonfarą i Artura Szpilkę, którzy są czołowymi postaciami w stajni Ala Haymona. Z kolei Kołodziej, który będzie współorganizatorem gali, reprezentuje m.in. Mariusza Wacha i Kamila Łaszczyka.

wp.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat Mężczyzn”