Dzieciatka

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Josef
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 09:10

Dzieciatka

Post autor: Josef »

Mam taki problem. Od jakiegoś czasu spotykam się z ekstra dziewczyną, potrafimy ze sobą rozmawiać o wszystkim. Wszystko byłoby super gdyby nie to, że ma już dziecko. Czy jest w ogóle sens się wiązać? Bo jeżeli nic z tego nie wyjdzie to najbardziej ucierpi na tym dziecko a tego bym nie chciał...
Awatar użytkownika
Komandos
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 09:55

Re: Dzieciatka

Post autor: Komandos »

Jakbym wiedział, że mogę się przewrócić to bym w ogóle z łóżka nie wstawał. Chłopie, nie patrz na to, czy ma dziecko czy nie. Patrz na to, czy uda się Wam zbudować solidny związek i być dla niej wsparciem podczas wychowywania dziecka, bo wiadomo, że prawdziwego ojca będzie Tobie ciężko zastąpić.
Josef
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 09:10

Re: Dzieciatka

Post autor: Josef »

No ale nie wiem tylko, jak to potem wszystko wygląda, bo nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia w tej sprawie?
Destroyer
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 20:51

Re: Dzieciatka

Post autor: Destroyer »

No ja też jestem zdania, że jak ma się rozsypać to i tak się rozsypie. Spróbować nic Ci nie szkodzi.
Awatar użytkownika
Komandos
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 09:55

Re: Dzieciatka

Post autor: Komandos »

No i co, coś już do Ciebie trafiło czy też czekasz na większą liczbę osób zgadzających się z moją opinią?
Josef
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 09:10

Re: Dzieciatka

Post autor: Josef »

W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować.
Awatar użytkownika
Profesor
Gibony
Gibony
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 21:39

Re: Dzieciatka

Post autor: Profesor »

Josef po części Cię rozumiem i dobrze o Tobie świadczy, że martwisz się o dziecko w razie ewentualnego rozstania. To znak, że jesteś osobą dojrzałą i nie myślisz egoistycznie. Jednakże takie rozglądanie się na wszystkie okoliczności za i przeciw to za wiele Tobie nie da, czasem trzeba po prostu zaryzykować, być może właśnie odnalazłeś miłość swojego życia i tę szansę zmarnujesz, bo ona ma już dziecko. Być może po latach uświadomisz sobie, że mogłeś to wtedy rozegrać inaczej, będzie już na to po prostu za późno.
ODPOWIEDZ