Przestroga

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Ambitny
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 mar 2015, o 21:31

Przestroga

Post autor: Ambitny »

Mogę Was przestrzec przed jedną bardzo ważną rzeczą. Nawet jeżeli Twoja kobieta nie ma za dobrych relacji ze swoją siostrą to nigdy, ale to nigdy nie ulegajcie pokusie siostrzyczce. Coś tam było w moim przypadku a się okazało, że moja kobieta ze swoją siostrą postanowiły się zabawić i mnie przetestować. Z wynikiem wiadomo jakim. Najgorsze jest to, że nie mam teraz szans na normalne życie, cały czas dostaję obraźliwe smsy od (obecnie) byłej i mam już dość tego. Co byście zrobili na moim miejscu?
Awatar użytkownika
Owocowy
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2015, o 19:08

Re: Przestroga

Post autor: Owocowy »

Po pierwsze - jak masz ochotę na skok w bok to robisz to tak, by nie było szans by to wyszło kiedykolwiek. Teraz masz za swoje. Swoją drogą zachowanie tej laski nie podchodzi pod stalking?
Awatar użytkownika
Jacob
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2015, o 15:53

Re: Przestroga

Post autor: Jacob »

Chlopie i Ty się niczego nie spodziewałeś, że to jakaś podpucha? To masz pecha teraz :D
Niezniszczalny
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 23 mar 2015, o 22:05

Re: Przestroga

Post autor: Niezniszczalny »

No kobietki często tak kombinują...jak nie siostra to przyjaciółka albo znajoma przyjaciółki :P
Dyktator
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2015, o 10:44

Re: Przestroga

Post autor: Dyktator »

Po prostu szczyt głupoty by się nabrać na tak prosty test. Lepiej sobie na razie odpuść związki by z tego jakaś większa heca nie wyszła ;)
ODPOWIEDZ