Obawa przed ojcostwem?

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Lenovo
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2015, o 20:57

Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Lenovo »

Chłopaki poradźcie. Kobieta powiedziała mi, że być może jest w ciąży. Prawdę powiedziawszy nie wiem co mam zrobić. Jesteśmy razem trzy lata ale ostatnio nie układało się między nami najlepiej. Jak teraz się zachować? Boję się ojcostwa, bo wiem, że to spory obowiązek a nie wiem czy podołam.
Awatar użytkownika
mów mi Leszek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2015, o 21:38

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: mów mi Leszek »

Nie układa się a dziecko zrobiłeś? Coś tu nie pasuje. Powiedz mi jedną rzecz, chcesz z tą kobietą tworzyć rodzinę czy nie? Od tej odpowiedzi wszystko będzie zależało.
Awatar użytkownika
Josemit Sam
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2015, o 22:02

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Josemit Sam »

Chłopie a to dziecko na pewno będzie Twoje, skoro Wam się nie układa? Czy też może chce Cię laska na dzieciaka usidlić?
Awatar użytkownika
Toperz
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:14

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Toperz »

Sam a Ty o seksie na zgodę słyszał?? A tak na poważnie, też temat dziwny. Nie układa się a tu kobita w ciąży..
Awatar użytkownika
mów mi Leszek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2015, o 21:38

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: mów mi Leszek »

No ale nie powiedział, w którym ona jest miesiącu. Mogło byś tak, że się pokłócili tydzień temu a ona już w drugim miesiącu jest jak jeszcze byli w sobie głęboko zakochani. Musimy patrzeć z szerszej perspektywy by móc coś doradzić.
Awatar użytkownika
Toperz
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:14

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Toperz »

No fakt, o tym nie pomyślałem. Zobaczymy co nam Lenovo powie na ten temat. O ile oczywiście się pojawi :)
Lenovo
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2015, o 20:57

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Lenovo »

Faktycznie za mało szczegółów podałem. Nie rozmawiamy ze sobą od dwóch tygodni a ona jest w trzecim miesiącu ciąży. mam pewność, że to jest moje dziecko, bo wiem, że na pewno ona by mnie nie zdradziła. Zastanawiam się co teraz z tym wszystkim zrobić.
Awatar użytkownika
mów mi Leszek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2015, o 21:38

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: mów mi Leszek »

Opcje masz dwie - albo walczycie albo każde idzie w swoją stronę. Pierwsza opcja to konieczność osiągnięcia kompromisu, druga natomiast to zakończenie kłótni, z tym, że możesz mieć potem utrudniony kontakt z dzieckiem.
Awatar użytkownika
Josemit Sam
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2015, o 22:02

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Josemit Sam »

Lenovo powiem tak - masz przewalone. Mimo wszystko jak najlepiej życzę, byście jakoś sobie to wszystko poukładali, by dziecko się w pełnej rodzinie wychowywało...
Lenovo
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2015, o 20:57

Re: Obawa przed ojcostwem?

Post autor: Lenovo »

chyba spróbujemy wszystko sobie od nowa poukładać, dobro dziecka jest przecież najwazniejsze.
ODPOWIEDZ