Praca za granicą

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Kibol
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 30 sty 2015, o 22:35

Praca za granicą

Post autor: Kibol »

Znacie może jakieś miejsca, gdzie można znaleźć ciekawe ogłoszenia z pracą za granicą? Interesuje mnie przede wszystkim budowlanka, chociaż nie boję się żadnej pracy fizycznej i szybko się ucze.
Awatar użytkownika
Dr.Green
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 31 sty 2015, o 20:24

Re: Praca za granicą

Post autor: Dr.Green »

Taki wyjazd przez anonimowe ogłoszenie może być dość ryzykowny. Ostatnio w urzędach pracy jest dużo ofert zagranicznych i to nawet bardzo ciekawych.
Awatar użytkownika
Kibol
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 30 sty 2015, o 22:35

Re: Praca za granicą

Post autor: Kibol »

No jak pytałem się wśród znajomych to niby przestrzegali przed polakami, bo potrafią swoich za granicą wykiwać. A te firmy z biura pracy to są chociaż jakoś sprawdzane?
Ferdek
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 7 lut 2015, o 20:22

Re: Praca za granicą

Post autor: Ferdek »

Myślisz, że biuro pracy sprawdza te oferty? Muszą je po prostu opublikować i tyle. Jakiś czas temu było głośno o tym, że w urzędzie pracy była oferta dla tancerek w nocnym klubie. Dyrektor urzędu przyznał się, że takie oferty musi po prostu publikować, inaczej sam szukałby pracy.
BritishLord
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, o 21:47

Re: Praca za granicą

Post autor: BritishLord »

Mam trochę doświadczeni w pracy zagranicznej i mogę powiedzieć tyle - jedź z kimś zaufanym. Łatwo jest się naciąć a po co komu niepotrzebne nerwy.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:14

Re: Praca za granicą

Post autor: Grzegorz »

Spędziłem w Hiszpanii 10 lat i co Wam powiem ale naprawdę ciężko jest przyjechać do obcego kraju bez żadnego przygotowania. Jeżeli wcześniej nie mamy nagranej pracy to nie ma się co nawet wybierać. Nie może to być nie wiadomo jak praca, musimy mieć pewność, że ona faktycznie na nas czeka a nie, że ktoś chce nas z kasy ogołocić.
Awatar użytkownika
Speedy
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 16 lut 2015, o 09:58

Re: Praca za granicą

Post autor: Speedy »

Grzegorz skoro tyle lat tam siedziałeś to dlaczego wróciłeś? Jeśli można oczywiście spytać..
Awatar użytkownika
Grzegorz
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:14

Re: Praca za granicą

Post autor: Grzegorz »

Pamiętaj skąd pochodzisz :) Zawsze tęskno do kraju, w którym człowiek się wychował.
BritishLord
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, o 21:47

Re: Praca za granicą

Post autor: BritishLord »

Grzegorz niby tak, ale gdyby nie problemy osobiste to ja bym z Londynu nigdy nie wracał...
El torro
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2015, o 11:59

Re: Praca za granicą

Post autor: El torro »

Widzisz...zawsze jest to coś co ściąga/ciągnie z powrotem do kraju. Większość prędzej czy później wraca.
BritishLord
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, o 21:47

Re: Praca za granicą

Post autor: BritishLord »

Torro ale tam miałem wszystko, piękne mieszkanie, dobrą pracę, zapewnione godne życie. Musiałem jednak szybko do kraju wrócić :/
ODPOWIEDZ