Naprawy drobne

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Arturro
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 sty 2015, o 18:13

Naprawy drobne

Post autor: Arturro »

Jak to jest u Was z drobnymi naprawami przy samochodach? Sami je wykonujecie czy też nie chcecie się brudzić bądź nie macie wiedzy i wolicie oddać auto w ręce profesjonalisty?
Awatar użytkownika
Jakubusiek
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2015, o 19:43

Re: Naprawy drobne

Post autor: Jakubusiek »

W sumie to co jestem w stanie zrobić to robię, z większymi naprawami jadę do warsztatu, nie tylko dlatego, że brak mi umiejętności. Trzeba zazwyczaj mieć do tego odpowiedni sprzęt i zaplecze, gdzie ową naprawę można wykonać. Nie jestem na tyle głupi, by auto pod blokiem rozkładać na czynniki pierwsze.
Awatar użytkownika
LeMans
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2015, o 19:13

Re: Naprawy drobne

Post autor: LeMans »

Garaż mam to tam robię tyle ile dam radę. Ostatnim moim sukcesem jest samodzielna wymiana rozrządu w focusie. Wystarczyło kilka filmów na yt i jakoś się udało. Zaoszczędziłem w ten sposób dobrych kilka stówek.
Awatar użytkownika
Arturro
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 sty 2015, o 18:13

Re: Naprawy drobne

Post autor: Arturro »

To widzę, że zdania są podzielone. Ja tam specem nie jestem więc niestety muszę oddawać swoją taczuszkę do majstrów. Na szczęście mam zaufany warsztat gdzie robią i tanio i szybko. Wbrew pozorom nawet i dobrze naprawiają.
Awatar użytkownika
Eusebio
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 16 sty 2015, o 19:32

Re: Naprawy drobne

Post autor: Eusebio »

Co prawda auta nie mam ale i tak wiem, że nie będę w stanie go samodzielnie naprawiać. Teraz już jest taka technologia, nie to co za czasów polonezów, pełno elektroniki. Strach tego tykać, bo można więcej napsuć.
Awatar użytkownika
LeMans
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2015, o 19:13

Re: Naprawy drobne

Post autor: LeMans »

Eusebio skomplikowane to jest tylko na początku, jak podstawy danego auta opanujesz to już potem wszytko leci elegancko, wręcz automatycznie. Trzeba tylko wyrobić w sobie nawyk czytania i szukania informacji co jak zrobić i potem zapamiętanie tego.
ODPOWIEDZ