Kat. C

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
Soldat
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:59

Kat. C

Post autor: Soldat »

Pytanko mam do was takie, czy zdawaliście może egzamin na prawko na kategorię C? Jestem w trakcie kursu i się nasłuchałem wielu dziwnych rzeczy na temat egzaminu i nie wiem na ile jest to prawdą. Chodzi mi przede wszystkim o to, czy to prawda, że na egzaminie trzeba na zmieniać koło na zapasowe? Tak samo nie wiem na ile jest to prawdą, że na czas jazdy po mieście wyłącza się czujniki parkowania w aucie?
Awatar użytkownika
Eloziom
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 11 sty 2015, o 10:46

Re: Kat. C

Post autor: Eloziom »

Dałeś się fajnie wkręcić. Nic takiego nie ma na egzaminie. Jeżeli zdajesz samo C bez przyczepy to nie jest za wielka różnica pomiędzy tym co Cię czeka a tym co miałeś na kategorię B.
Awatar użytkownika
GreenMan
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:11

Re: Kat. C

Post autor: GreenMan »

Też myślałem o tej kategorii. Powiedzcie mi, jaki to jest koszt? I czy muszę mieć wcześniej kategorię b?
Awatar użytkownika
Soldat
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:59

Re: Kat. C

Post autor: Soldat »

Ja to nie wiem czy trzeba mieć b i ile to kosztuje, bo w woju robię C. Czyli w sumie egzamin będzie dość prosty tak? A jak sprawa wygląda później z C+E? czego się tutaj spodziewać?
Awatar użytkownika
Eloziom
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 11 sty 2015, o 10:46

Re: Kat. C

Post autor: Eloziom »

Koło trójki gdzieś wydasz na kurs C. Jest to dobra inwestycja, o wiele łatwiej potem o pracę.
Awatar użytkownika
Eusebio
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 16 sty 2015, o 19:32

Re: Kat. C

Post autor: Eusebio »

A jak sprawa wygląda z egzaminem? Co trzeba na nim zrobić?
Awatar użytkownika
Hudy
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2015, o 20:50

Re: Kat. C

Post autor: Hudy »

Teoria to wiadomo. Jeżeli chodzi o praktykę to najpierw losujesz zestaw dwóch rzeczy do sprawdzenia, czyli np poziom oleju i sprawność oświetlenia. Potem krótki placyk i jazda w mieście z manewrami z jednego z zestawów. Zestawy te znajdziesz na necie, nie ma tam nic trudnego.
Awatar użytkownika
Arturro
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 sty 2015, o 18:13

Re: Kat. C

Post autor: Arturro »

A jak to wygląda w przypadku kategorii C+E?
ODPOWIEDZ