Renault Laguna II

Wszystko co związane ze światem mężczyzn.
Awatar użytkownika
GreenMan
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:11

Renault Laguna II

Post autor: GreenMan »

Pytanko mam takie do Was, czy opłaca się kupować Lagune dwójke? Znajomy wyjeżdża za granice i musi swoje autko sprzedać. Rocznik 2005, silniczek 1.9dci. najbardziej mi siętam podoba wyposażenie, całkiem bogate jak na takie autko, nie wiem tylko jak to jest z trwałością i częściami. ewentualnie jaka jest ciekawa alternatywa gdzieś tak do 15 tysięcy.
Awatar użytkownika
Rycerz
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:30

Re: Renault Laguna II

Post autor: Rycerz »

Brat miał takie autko i był zadowolony. Jedyne na co narzekał to drobne detale, często siadały bezpieczniki, ale ich wymiana nie jest na szczęście kłopotliwa. Zawsze od tego się zaczynało diagnostykę samochodu. Warto wspomnieć, że jest to auto oszczędne.
Awatar użytkownika
Loozak
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:58

Re: Renault Laguna II

Post autor: Loozak »

Ja mam akurat renówkę, tylko że megankę. Też ten sam silnik i wszystko działa prawie idealnie. Prawie, bo jedynym mankamentem jest elektronika, która często fiksuje. Tak jak ktoś to pisał wyżej - rzeczy proste do naprawy, drażnią jednak tym, jak często się psują.
Awatar użytkownika
GreenMan
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:11

Re: Renault Laguna II

Post autor: GreenMan »

No dobra, ale jak sprawa wygląda, jeżeli chodzi o ceny części? Drogie czy tanie?
Awatar użytkownika
Soldat
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:59

Re: Renault Laguna II

Post autor: Soldat »

A to dlaczego się mówi, że Laguna jest królową lawet? Z tego co pamiętam to dość często się psuło to auto w ten sposób, że już nie było w stanie ruszyć dalej samodzielnie.
Awatar użytkownika
GreenMan
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:11

Re: Renault Laguna II

Post autor: GreenMan »

A co myślicie o Skodzie Octavii? Może w tym kierunku iść?
Awatar użytkownika
Soldat
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:59

Re: Renault Laguna II

Post autor: Soldat »

Octavia ładnie wygląda z zewnątrz, wnętrze jednak nie prezentuje się tak okazale.
Awatar użytkownika
Arturro
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 sty 2015, o 18:13

Re: Renault Laguna II

Post autor: Arturro »

GreenMan a jaki silniczek i wersja wyposażenia? Na pewno nie warto pakować się w małe silniki, bo zżerają więcej niż ruskie czołgi. 2.0 myślę, że byłby w sam raz jak na takie autko.
ODPOWIEDZ