Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Wszystko co związane ze światem kobiet.
Marshall
Gibony
Gibony
Posty: 55
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 08:28

Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Marshall »

Jak w temacie, jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Red »

Odsyłam do ciekawego artykułu na ten temat: Naturalne sposoby na leczenie raka piersi.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
LolaMola
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:20

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: LolaMola »

To prawda znam kobietę która zażywała olej z konopi [uśmiech] W tej chwili mówi że nie wyobraża sobie życia bez niego [uśmiech]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Red »

Olej CBD z konopi pomógł już wielu. Bardzo dużo informacji o oleju CBD znajdziecie na thc-thc pod tym linkiem.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Begoniaa25
Gibony
Gibony
Posty: 29
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:16

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Begoniaa25 »

Bardzo dużo się o tym pisze i mówi ,że olej pomaga. A wiem ,że tak jest bo sama zażywałam kiedy zaczynałam mieć przygodę z olejem CBD byłam na wyczerpaniu nerwowym związany ze stream. Dałam się namówić koleżance I dzięki temu dzisiaj normalnie funkcjonuję. Zawszę wracam do niego kiedy czuję się źle [nea]
Awatar użytkownika
Angela
Gibony
Gibony
Posty: 85
Rejestracja: 31 lip 2018, o 14:39

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Angela »

samobadanie ,bo każda z nas powinna kontrolować swoje piersi
JaarkooRaa
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:23

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: JaarkooRaa »

Kontrola przede wszystkim z tym że nie wszystkie kobiety potrafią się dobrze obadać.
Kasssia909
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 11:29

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Kasssia909 »

Tak to prawda dla tego najlepiej pójść prywatnie do lekarza [uśmiech]
Dominikana21
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2018, o 10:20

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: Dominikana21 »

Bardzo często szukamy lekarstwa a nie myślimy ,aby starać się zapobiegać i badać się systematycznie [nea]
napapa1
Gibony
Gibony
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2021, o 09:29

Re: Jakie znacie naturalne sposoby leczenia raka piersi?

Post autor: napapa1 »

ja opowiem moją historię ku przestodze aby słuchać jakie ciało nam wysyła sygnały u mnie było tak, swędzenie skóry szyi poprzedzało moją diagnozę o złośliwym nowotworze piersi i mimo iż zgłaszałam to lekarzom bagatelizowali ten fakt a wręcz byli zdziwieni , dopiero po usunięciu nowotworu swędzenie ustało. wspierałam się też olejkami CBD za radą pielegniarki na onkologii i kupiłam olej CBD 5 % decarboxylated z dość dużo bo 3 butelki 15ml na miesiąć ... napisze stronę choć co nie który będą odbierać to za reklamę konopiafarmacja pl , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek :( tak mi poradziła ta pielęgniarka ... i wierzę że dzięki CBD temu zero przerzutów bo ma takie właściwości blokujące !!! Tylko dzięki własnej dociekliwości i zrobionym badaniom prywatnie zdiagnozowano nowotwór w początkowym stadium.Lekarz nawet protestował i nie chciał mi zrobić punkcji gdyż uważał że to za mała zmiana. A więc obserwujmy własne ciało ono wskazuje nam że dzieje się coś złego.
ODPOWIEDZ