Odrzucić oświadczyny?

Wszystko co związane ze światem kobiet.
Awatar użytkownika
Lady Knife
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 27 mar 2015, o 19:56

Odrzucić oświadczyny?

Post autor: Lady Knife »

Mój facet mi się ostatnio oświadczył. Może i byłabym szczęśliwa, gdyby nie fakt, że nie do końca jestem pewna czy chcę z nim być. Jesteśmy razem od prawie 8 lat i prawdę powiedziawsze ostatnie miesiące to pasmo nieporozumień i kłótni. Czasami mam wrażenie, że nasz związek się wypalił, mówiłam o tym Darkowi, ale on w żaden sposób na to nie reaguje, unika także rozmowy na ten temat. Prawdę powiedziawszy nie wiem, jakby mu to powiedzieć, nie chcę go zranić, z drugiej strony nie chcę być nieszczęśliwa w małżeństwie i tylko wyczekiwać okazji na to, by móc doprowadzić do rozwodu. Powiedzcie mi moje drogie - co mam uczynić?
Roztańczona
Gibony
Gibony
Posty: 30
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:09

Re: Odrzucić oświadczyny?

Post autor: Roztańczona »

Skoro on sobie nic z tego nie robi, że Ty mówisz o problemie to ja na Twoim miejscu bym olała temat i tyle. Szkoda Twoich i jego nerwów, z rozwodem jest potem dużo roboty i tyle, lepiej po prostu spowodować, by ślubu nie było.
Awatar użytkownika
Mariolka
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2015, o 12:46

Re: Odrzucić oświadczyny?

Post autor: Mariolka »

Jak się nie dogadujecie i występują problemy to po ślubie będzie tylko gorzej...
Awatar użytkownika
Marian
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 31 mar 2015, o 15:05

Re: Odrzucić oświadczyny?

Post autor: Marian »

Już jesteście na bardzo zaawansowanym etapie związku. Musicie usiąść i dobrze porozmawiać na ten temat. Jak się nie d ato warto chociaż spróbować spokojnej rozmowy :)
Roztańczona
Gibony
Gibony
Posty: 30
Rejestracja: 28 mar 2015, o 18:09

Re: Odrzucić oświadczyny?

Post autor: Roztańczona »

Mówię, że to i tak nic nie da jak partner nie daje sobie wytłumaczyć...
brunhilda
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:29

Re: Odrzucić oświadczyny?

Post autor: brunhilda »

Szkoda nerwów, lepiej od razu się rozstać, bo wiadomo - ślub to koszta i dodatkowe papierki. Wyprowadź się dyskretnie i czekaj na jego reakcję ;)
ODPOWIEDZ