Wysokie obcasy

Wszystko co związane ze światem kobiet.
Rybka
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 7 lut 2015, o 20:48

Wysokie obcasy

Post autor: Rybka »

Wcale mi nie chodzi o dodatek do pewnej gazety ;p Lubicie wysokie obcasy czy stawiacie raczej na niskie? jak wiadomo - różnica w użytkowaniu jest ogromna i nie każdej kobiecie odpowiadają szpile. Jak Wy się na to zapatrujecie?
Awatar użytkownika
Poryta
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 7 lut 2015, o 21:27

Re: Wysokie obcasy

Post autor: Poryta »

Nie powiem - lubię szpileczki, szkoda tylko że nie jestem jakoś do nich po zimie nazbyt przyzwyczajona i nóżki bolą :/ Na płaskim obcasie to tylko adidasy.
Awatar użytkownika
Jenny
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:55

Re: Wysokie obcasy

Post autor: Jenny »

Ja tam wysokich nie lubię, preferuję obuwie sportowe. Nawet jak mam elegancko wyglądać to też niskie koreczki. Zdrowiej i bezpieczniej. Jak zaczynałam swoją przygodę ze szpilkami to w centrum miasta zaliczyłam taką glebę, że aż rękę sobie złamałam i prawie dwa zęby wybiłam :/ Od tamtej pory mam ' lęk wysokości' :D
Awatar użytkownika
Poryta
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 7 lut 2015, o 21:27

Re: Wysokie obcasy

Post autor: Poryta »

Jenny to ładnie poszłaś po bandzie. Rozumiem, że tamte nieszczęsne szpilki już nigdy się na Twoich nogach nie znalazły?
Awatar użytkownika
Jenny
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:55

Re: Wysokie obcasy

Post autor: Jenny »

Wyrzuciłam je w szpitalu jak mi nogę gipsowali. W sumie sama się dziwię, że i tak taki spory kawałek udało mi się przejść.
Awatar użytkownika
Poryta
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 7 lut 2015, o 21:27

Re: Wysokie obcasy

Post autor: Poryta »

Już powoli się na szpile zaczynają promocje w sklepach, warto więc przez weekend coś upolować :D
ODPOWIEDZ