Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Wiarygodne oraz sprawdzone sklepy z nasionami marihuany THC i konopi CBD.
Wyklęty
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 20:07

Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: Wyklęty »

Jaki sklep stacjonarny z nasionami? Obawiam się dużych miast bo tam są wszędzie miejskie kamery. Wiem że sklep thc-thc leży na uboczu ale mam daleko do niego.

Poradźcie coś?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: Red »

Zadaj sobie podstawowe pytanie, czy dla ciebie oszczędność na paliwie rzędu kilku złotych jest warta ryzyka?
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Top
Gibony
Gibony
Posty: 50
Rejestracja: 16 paź 2012, o 14:27

Re: Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: Top »

No właśnie zaoszczędzisz kilka złoty na paliwo a będziesz siedział na szpilkach przez całą zabawę z krzakami. Zastanów się. To nie są spodnie czy buty żeby kupować w pierwszym lepszym sklepie bo bliżej.
Awatar użytkownika
Lilith
Gibony
Gibony
Posty: 39
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:17

Re: Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: Lilith »

Polska nie jest wielkim krajem a drogi znacząco się poprawiły. Znad morza do sklepu thc-thc masz 5-6 godzin luźnej jazdy S3 później A4 i jesteś na miejscu z Warszawy podobnie S8 i jesteś na miejscu, Katowice A4 i jesteś na miejscu. Ja nie będę zdradzał z skąd tam jeżdżę ale wolę przejechać kawałek dalej i spać spokojnie. Nie chodzi też o przypał z kamerami albo że fotę z ukrycia dostanę od tajnych ale żeby nasiona były pewne tam bynajmniej nie walą w huja a gdzie indziej różnie to bywa. Słyszem że podróby sprzedają w innych sklepach szemranych.
GrekaA
Gibony
Gibony
Posty: 7
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 12:23

Re: Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: GrekaA »

Ja zamawiam przez internet i jest git. Zero przypału!
Streing
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:47

Re: Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: Streing »

Wszystkie sklepy stacjonarne z nasionami marihuaną są pod obserwacja służb. Zwłaszcza w dużych miastach gdzie jest miejski monitoring. Właściciel sklepu thc-thc który zawsze jest do przodu z wszystkim zamknął swój sklep stacjonarny, szersze info macie tutaj: https://thc-thc.com/sklep-stacjonarny/ Teraz najbezpieczniejszą formą sprzedaży są zakupy przez internet na dobrze zabezpieczonej stronie: https://thc-thc.com/u-nas-bezpiecznie/
Krucjata
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 19:42

Re: Nasiona, jaki sklep stacjonarny?

Post autor: Krucjata »

Najlepiej zamawiać przez neta na ziomka, ale ze sprawdzonych stron takich jak thc-thc [pali]
ODPOWIEDZ