Czy przychodzą mandaty z Francji?

Wasze wpadki i przypały oraz porady prawne.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Czy przychodzą mandaty z Francji?

Post autor: Red »

Czy przychodzą mandaty z fotoradarów z Francji? z racji że jeżdżę dużo po europie, to postanowiłem założyć ten temat i opisać sytuację z mandatami z fotoradarów w kraju Francja. Czy przychodzą do polski? kiedy złapiemy fotkę z fotoradaru. Odpowiedź jest prosta TAK przychodzą, nawet w języku polskim. Jakie są ceny mandatów za przekroczenia poszczególnych prędkości przedstawiam na swoim doświadczeniu.

Mandat 1 Francja.
Jak widać na zdjęciu z wezwania: dopuszczalna prędkość 110km, radar zarejestrował 122km, a po odliczeniu marginesu błędu zostało 115km.
Koszt tego przekroczenia prędkości to 45euro przekroczenie prędkości od dozwolonej o 5km.
mandat-francja-1.jpg

Mandat 2 Francja.
Dopuszczalna prędkość 90km, radar zarejestrował 112km, a po odliczeniu marginesu błędu zostało 106km.
Co ciekawe dalej to wykroczenie kosztuje 45euro a przekroczyliśmy już dopuszczalną prędkość o 16km od dozwolonej.
mandat-francja-2.jpg
Mandat 3 Francja. Najlepszy wyczyn i najkosztowniejszy.
Dopuszczalna prędkość 130km, radar zarejestrował 173km, a po odliczeniu marginesu błędu zostało 164km.
Koszt tego przekroczenia prędkości to 90euro przekroczenie prędkości od dozwolonej o 34km.
mandat-francja-3.jpg

Od dawna zabierałem się do napisana tego tematu. Bo jak pamiętam kiedy fotoradary mi zrobiły zdjęcie we Francji i siedząc w domu myślałem czy przyjdą mandaty czy nie. Czytałem dużo na polskich forach, blogach i na dobrą sprawę nic nie mogłem konkretnego wyczytać. Jedni pisali że nic nie przychodzi, inni że manaty są bardzo wysokie (dużo wyższe od tych które ja musiałem zapłacić. A jeszcze inni pisali jakieś głupoty z kosmosu. I nikt nie potrafił nawet jednego pisma zeskanować na dowód tego co pisze.

Ja postanowiłem tak to opisać i mam nadzieję że komuś to rozjaśni sytuację jak już dostanie fotkę z fotoradaru we Francji.

pozdrawiam
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Thor
Gibony
Gibony
Posty: 35
Rejestracja: 7 gru 2016, o 13:57

Re: Czy przychodzą mandaty z Francji?

Post autor: Thor »

No to ci się trochę ich nazbierało [szczerzy]
ODPOWIEDZ