Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Kaczor Dafi 2019
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2019, o 22:53

Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Kaczor Dafi 2019 »

Sprawa jest tego typu, kupiłem sobie na outdoor odmianę Purple#1 (dutch passion) z thc-thc.com odmiana tak mi się spodobała że za rok chce sobie na outdoor kupić jej aż 100 szt. Szukałem po sklepach z nasionami większych paczek 100 sztuk i trafiłem do sklepu g********** na stronie takie paczki mają. Zrzut ekranu z ich sklepu:
nasiona-dutch-passion-co-sprzedaja-sklepy.jpg
Ale nie chce tam kupować nasion bo sklep nie jest dla mnie zaufany. Więc napisałem emaila do mojego zaufanego sklepu thc-thc czy by mi nie ściągnęli nasion tej odmiany w oryginalnej paczce od dutch passion. Dostałem odpowiedź od nich że dutch passion nie ma tej odmiany w dużych paczkach 100szt. Więc wysłałem im linka do sklepu g********** że oni mają. W odpowiedzi od thc-thc dostałem zrzut ekranu z panelu dutch passion na którym widać jakie odmiany są dostępne w paczkach po 100szt. Faktycznie Purple #1 nie ma na tej liście.
dostepnosc-duze-paczki-dutch-passion.jpg
Co w takim razie sprzedaje sklep g**********? To jakiś wał z ich strony.
Awatar użytkownika
Afrika Bambaataa
Gibony
Gibony
Posty: 34
Rejestracja: 10 paź 2014, o 11:33

Re: Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Afrika Bambaataa »

Na pewno nie sprzedaje oryginalnych paczek po 100 sztuk odmiany purple #1, jak sam zresztą zauważyłeś.
Awatar użytkownika
Kosmaty
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:32

Re: Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Kosmaty »

G********** w piwnicy dłutem i młotem wyklepie ci oryginalną paczkę 100 seeds Purple1 z Dutch passion [haha] [lol_lol] [lol!]
Kaczor Dafi 2019
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2019, o 22:53

Re: Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Kaczor Dafi 2019 »

Może ten sklep ma jakieś układy z dutch passion?
Awatar użytkownika
Topik
Gibony
Gibony
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2012, o 11:15

Re: Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Topik »

Firma taka jak dutch passion nie jest producentem nasion żeby się z kimś na takie coś umawiać. Po za tym g********** nie jest nawet dystrybutorem nasion dutch passion. W brew temu co pisze na swojej stronie okłamując swoich potencjalnych klientów, zrzut ekranu z ich strony:
klamstwo-sklepow-z-nasionami-marihuany.jpg
klamstwo-sklepow-z-nasionami-marihuany.jpg (68.13 KiB) Przejrzano 5433 razy
Ten sklep twierdzi że: "Jesteśmy też na oficjalnych listach dystrybutorów:" i podaje link, ale nie do dystrybutorów, ale do listy sklepów: /admin - link wygasł, wskazuje błąd/ taka mała manipulacja, jest to lista sklepów, które po prostu wprowadziły nasiona marihuany firmy dutch passion do swojej oferty, ale nie koniecznie muszą się zaopatrywać bezpośrednio u producenta, mogą to robić właśnie u dystrybutora. A lista dystrybutorów jest tutaj: /admin - link wygasł, wskazuje błąd/

Poniżej jeszcze zrzut ekranu, jak to wygląda na stronie dutch passion:
lista-dystrybutorow-dutch-passion.jpg
Awatar użytkownika
Rothana
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 20 lip 2017, o 11:11

Re: Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Rothana »

Ja nie za bardzo biorę do siebie wszystkie te slogany reklamowe sklepów. Bo jedni od drugich kopiują teksty reklamowe i tak powstają sklepy klony klonów które klepią to samo:

Wszystkie są oficjalnymi dystrybutorami, a ten temat pokazuje że jednak nie.

Wszystkie są największymi sklepami, po czym się okazuje że magazyny w tych sklepach pękają w szwach od starych nasion, które mają często po 5 lat http://growenter.com/viewtopic.php?f=37&t=3554

Wszystkie sklepy mają serwery za granicą, po czym się nagle okazuje że jednak serwer jest w Polsce https://growers.pl/viewtopic.php?f=18&t=813

Przepraszam adminie że podaję linki do innych for, ale warto podać źródła informacji, tak żeby nie było to zwykłe paplanie.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Co za nasiona sprzedaje sklep g**********?

Post autor: Red »

Nazwę sklepu cenzuruje, bo zaraz będzie przepychanka ze strony sklepu żeby to usuwać bo wyszedł ich wał na jaw. A średnio mi się chce z kimś przepychać. Puenta tematu co najważniejsze zostaje.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
ODPOWIEDZ