W jakich sklepach kupować nasiona

Gawędy o wszystkim i o niczym.
ZiomekPL
Gibony
Gibony
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2016, o 15:06

W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: ZiomekPL »

Jestem nowy w temacie i szukam sklepu i mam do was pytanie jakie sklepy polecacie, gdzie kupować dobre nasiona?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Red »

Nasze forum poleca tylko sklep https://thc-thc.com, dlaczego? bo jest pewny i tutaj nawet nie podlega to dyskusji u niech masz pewne pestki. Sklep THC-THC to już nie tylko zwykły sklep z nasionami marihuany ale marka.

Ja jako administrator tego forum nie mogę polecać czegoś-kogoś, jeśli nie mam pewności że ten ktoś kogo polecam nie oszuka kogoś innego. Dlatego polecam sklep thc-thc.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Fighter
Gibony
Gibony
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2015, o 19:14

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Fighter »

Z innymi sklepami jest różnie możesz się naciąć.
Polecam tematy
Gdzie kupić nasiona bez przypału http://growenter.com/viewtopic.php?f=56&t=624
oraz
Opinie o nasionach f2 http://growenter.com/viewtopic.php?f=56&t=992
Specjalista
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2015, o 20:27

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Specjalista »

Słuchaj administratora sklep thc-thc najlepszy [nie_wie]
Awatar użytkownika
Czupakabra
Gibony
Gibony
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 10:41

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Czupakabra »

Fighter pisze:Z innymi sklepami jest różnie możesz się naciąć.
Polecam tematy
Gdzie kupić nasiona bez przypału http://growenter.com/viewtopic.php?f=56&t=624
oraz
Opinie o nasionach f2 http://growenter.com/viewtopic.php?f=56&t=992
Przeczytaj te tematy są długie ale dużo się z nich dowiesz.

Nie kupuj nasion w polecanych sklepach z forum które się przewija w tych tematach. Nie oficjalnie żeby tam być w dziale polecane to trzeba skupować nasiona od tych tzw super growerów co to się uważają za najlepszych na świecie a profesjonalni producenci pestek F1 są przy nich hujowi, tako oni uważają. Tak że ja bym się zastanowił czy kupować w sklepach które skupują nasiona f2 od ludzi którzy produkują je z tajniaka w osiedlowych piwnicach. I nich mi nikt nie pierdoli że takie nasiona są lepsze niż wyprodukowane w profesjonalnych growromach w Holandii czy Hiszpanii, przez firmy które się tym zajmują od 30 lat.
Awatar użytkownika
Rastafari
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 3 paź 2014, o 11:31

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Rastafari »

Polecam jeszcze temat który nawiązuje do tego [skrzywiony]
Niebezpieczne sklepy z nasionami marihuany http://growenter.com/viewtopic.php?f=37&t=1720
Awatar użytkownika
Afrika Bambaataa
Gibony
Gibony
Posty: 34
Rejestracja: 10 paź 2014, o 11:33

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Afrika Bambaataa »

Pamięta nie daj się podkusić niską ceną nasiona, bo jest dużo ofert pestek f2 które są gorsze od f1. Kolega dwa posty wyżej podał ci link [lol]
zaizaj
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 3 lis 2015, o 09:49

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: zaizaj »

A jak to jest z tym usuwaniem danych klientów?
Awatar użytkownika
Fighter
Gibony
Gibony
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2015, o 19:14

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Fighter »

Sam sobie sprawdź leniu [lol_lol] złóż sobie prowizoryczne zamówienie i zobaczysz jak ci wyskoczy id 9282 ileś tam lub numer zamówienia to mają standardowy skrypt sklepowy oparty na bazie danych w której wszystko jest zapisane cała historia wszystkich zamówień od początku istnienia sklepu.
Bizon
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:54

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Bizon »

Nie do końca tak jest że jak ci wyskoczy id 9282 to znaczy że mają tyle zapisanych adresów. Może być tak że kasują a id (cyfra zostaje) tak działają niektóre skrypty. Ale to też nie znaczy że kasują [pardon]
Czupakabra pisze:Nie kupuj nasion w polecanych sklepach z forum które się przewija w tych tematach. Nie oficjalnie żeby tam być w dziale polecane to trzeba skupować nasiona od tych tzw super growerów co to się uważają za najlepszych na świecie a profesjonalni producenci pestek F1 są przy nich hujowi, tako oni uważają. Tak że ja bym się zastanowił czy kupować w sklepach które skupują nasiona f2 od ludzi którzy produkują je z tajniaka w osiedlowych piwnicach. I nich mi nikt nie pierdoli że takie nasiona są lepsze niż wyprodukowane w profesjonalnych growromach w Holandii czy Hiszpanii, przez firmy które się tym zajmują od 30 lat.
Skądś to znam tematy typu przypał!!! przypał!!!! thc-thc.com
Na pewno po tym temacie banda cwaniaków moderatorów z haszyka piździka [szczerzy] założą kilka nowych tematów typu przypał przypał thc-thc. Banda debili którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy. Układy tam są ja dostałem bana na forum haszcze tylko dlatego że poleciłem sklep https://thc-thc.com [nie_wie]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Red »

Kiedy ludzie zrozumieją że niebiescy kontrolują forum haszysz com?
Proste panowie niebiescy długo siedzieli pisali nabijali posty tylko po to żeby awansować do ranki moderatora, super moderatora ... zajęło im to z 5 lat ale teraz mają dostęp do danych typu ip. Na forach typu uprawa konopi nie daje się modów i adminów ludziom tylko za to że są długo na forum. A ten typ z hasza tak właśnie robił. Pomyślcie jak byście byli ambitnym policjantem to co byście robili, ja osobiście żeby inwigilować takie forum siedział bym i pisał aż bym dostał admina, proste!
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
makap
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 1 sie 2016, o 07:34

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: makap »

Też tak bym zrobił gdybym był nimi [lol!]
Awatar użytkownika
ciapaty
Gibony
Gibony
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:38

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: ciapaty »

Red pisze:Kiedy ludzie zrozumieją że niebiescy kontrolują forum haszysz com?
Proste panowie niebiescy długo siedzieli pisali nabijali posty tylko po to żeby awansować do ranki moderatora, super moderatora ... zajęło im to z 5 lat ale teraz mają dostęp do danych typu ip. Na forach typu uprawa konopi nie daje się modów i adminów ludziom tylko za to że są długo na forum. A ten typ z hasza tak właśnie robił. Pomyślcie jak byście byli ambitnym policjantem to co byście robili, ja osobiście żeby inwigilować takie forum siedział bym i pisał aż bym dostał admina, proste!
Jak się nad tym zastanowić to faktycznie ma to sens [pobity]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: W jakich sklepach kupować nasiona

Post autor: Red »

Zdecydowanie ma to sens, najprostsza i nie kosztowna metoda inwigilacji takiego forum. Tylko trochę pracochłonna ale co oni mają robić w tych swoich biurkach, mają trochę rozrywki pisząc sobie na takim forum.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
ODPOWIEDZ