Wkrety

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
XxohaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 17 paź 2012, o 16:41

Wkrety

Post autor: XxohaszyszoxX »

Witam , dziś chciałbym usłyszeć wasze najlepsze wkręty :D może na początek opowiem jakąś swoja .
tego lata przed wakacjami w roku szkolnym , poszliśmy z kolegami na działeczki , oczywiście jakaś baka ale w huj ludzi było bo to był taki bardzo ciepły dzień a mielismy walic wiadro ale ludzie jeździli , chodzili patrzyli z parceli , na drozce nie bardzo sie dalo choc byly ich 10siątki strasznie dużo uliczek :) tak sie skułem i zobaczylismy naszych nauczycieli 2 i jakas wkreta ktos ze nas ktos widzial i oni ida po nas xD , i ja tak ide z kolegą i nagle do niego -tędy potem idziemy a ja -lewa czysta xD
wkreciłem się i czułem się jak w filmie strasznie sponiewierany byłem w tedy cale moje zachowanie było irracjonalne , zaczełem biec xD potem chciałem sie gdzieś schować i nie chciałem żeby nas zauwazyli ( to było podczas lekcji :D )na koniec sie okazalo że oni byli tylko na szlugu więc normalnie wyszliśmy ale strasznie się wtedy wczułem to była strasznie dziwna wkręta choć miałem , "efektywniejsze" ta naprawde była ciężka i siadła mi mocno na psychike [blant]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Wkrety

Post autor: Red »

No ja już wyrosłem z takich wkrętów, jakoś inaczej normalnie przeżywam fezki bez jakiś ekscesów [blee]
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Cannabista
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2012, o 14:28

Re: Wkrety

Post autor: Cannabista »

Ja tam lubię się zbakać w lesie połazić i obserwować zwierzęta, czasami jak się cicho zachowuje można spotkać dziwne zwierzaki, raz widziałem jenoty a innym razem na drodze staną mi borsuk.
Awatar użytkownika
XxohaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 17 paź 2012, o 16:41

Re: Wkrety

Post autor: XxohaszyszoxX »

:D my się kiedyś z kolegą poszlismy zbakac do rezerwatu na taką ambone dla mysliwych potem jak wracalismy przez las to nam ze 3 razy cos przeskakiwało droge , to było magiczne ! [pali]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Wkrety

Post autor: Red »

To były pewnie magiczne zwierzęta [uśmiech]
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Awatar użytkownika
Ziemniak
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2015, o 22:31

Re: Wkrety

Post autor: Ziemniak »

A co powiecie na to, że nad morzem po dobrym wiaderku wydawało mi się, że widziałem łódź podwodną wynurzającą się tuż przy samej plaży?
Awatar użytkownika
Elokwentny
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:04

Re: Wkrety

Post autor: Elokwentny »

Ziemniak nie wiem skąd masz ten towar ale ja też chcę. A może to było w Gdyni, jak nasi pogonili meksykańskich marynarzy?
Awatar użytkownika
Ufoludek
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:19

Re: Wkrety

Post autor: Ufoludek »

Polowanie na czerwony październik ? [pali]
ODPOWIEDZ