Wiece polityczne

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Chriss
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2015, o 13:42

Wiece polityczne

Post autor: Chriss »

Chodzicie na wiece polityczne? Ostatnio miałem wątpliwą przyjemność się na jeden wybrać. To co tam widziałem a właściwie słyszałem to przechodzi wszelkie pojęcie. Propaganda sukcesu i brak merytorycznej dyskusji to standard. Czy nasi politycy nie mają na tyle jaj by móc z ludzimi pogadać o prawdziwych problemach?
Meggi
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 8 mar 2015, o 19:48

Re: Wiece polityczne

Post autor: Meggi »

A wierzysz w to, że nie ściemniają? Sama fikcja i tyle. Wkurza mnie to, ale nie ma się co na polityków nastawiać pozytywnie, bo i tak wszyscy kłamią tylko po to, by zdobyć głosy.
Awatar użytkownika
Wiki
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 9 mar 2015, o 20:05

Re: Wiece polityczne

Post autor: Wiki »

Bronkobus ruszył w kraj i nawija makaron ludziom na uszy. Szkoda tylko, że nie ma żadnych konkretów.
Awatar użytkownika
Tomcio
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 9 mar 2015, o 20:01

Re: Wiece polityczne

Post autor: Tomcio »

Po co rozmawiać o problemach jak można zająć się czymś przyjemniejszym.
Chriss
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2015, o 13:42

Re: Wiece polityczne

Post autor: Chriss »

Tomcio ale samymi przyjemnościami nie wypełnisz polityki. Z problemami też trzeba się zmierzyć.
Meggi
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 8 mar 2015, o 19:48

Re: Wiece polityczne

Post autor: Meggi »

Polityka to same problemy, nie ukrywajmy. Robienie dobrej miny do złej gry nie jest rozwiązaniem. Czasem trzeba podjąć niepopularne decyzje by przyniosło to z perspektywy czasu określone korzyści, jednakże można stracić poparcie. Na co się nasi politycy decydują? Wiadomo, wolą kasę a bez poparcia jej nie ma, czyli de facto nie robią nic.
ODPOWIEDZ