Moje cztery kółka to?

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Gosiek
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2015, o 23:25

Moje cztery kółka to?

Post autor: Gosiek »

Tutaj możemy pochwalić się swoimi autkami, co przy nich ostatnio zrobiliśmy ciekekawego oraz co się w nich najbardziej podoba a co najbardziej irytuje :)

Nissan Almera, 2001 rocznik :) Ostatnie miesiące jego żywota, siada powoli silnik i elektryka, przejechane ma ponad 350 tysięcy. Żeby było śmieszniej - na trasie mnie zawiódł tylko dwa razy, wszystkie awarie dzieją się pod domem - auto po prostu nie odpala :) W planach mam zakup Vectry C, rocznik gdzieś 2007-2009. Co o tym autku sądzicie?
Awatar użytkownika
Co ja pacze?
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2015, o 10:28

Re: Moje cztery kółka to?

Post autor: Co ja pacze? »

Jeszcze jakieś dwa tygodnie temu miałem Golfa III. Niestety pojechałem na zakupy i spod sklepu wracałem już pieszo :/
Jedyne co psy z niego znalazły to tablice, na innym golfie i część przodu, reszta się już rozeszła :/
Maniusia
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 1 mar 2015, o 17:49

Re: Moje cztery kółka to?

Post autor: Maniusia »

Co ja pacze ale z golfami to normalne, że płyną. Masz już coś nowego na oku?
Ja miałam Mondziaka, rocznik 2007, niestety miły pan laweciarz nie wyrobił na krzyżówce i mi cały przód skosił i auto pewnie idzie na przemiał :/ Czekam na decyzje od ubezpieczyciela. Mam już upatrzone kolejne autko, też Mondeo, z tym, że nowsze, gdzieś tam 2010-2012. Tylko benzyniaczek w grę wchodzi i co najmniej 130 koni.
Awatar użytkownika
Wojownik
Gibony
Gibony
Posty: 33
Rejestracja: 27 lut 2015, o 19:45

Re: Moje cztery kółka to?

Post autor: Wojownik »

Maniusia jak auto skasowane a Tobie się coś stało? Ja to szału nie mam z autem, jedynie asterka z 2004 roku, 1.6 benzyniaczek.
Awatar użytkownika
Caryca
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 27 lut 2015, o 22:48

Re: Moje cztery kółka to?

Post autor: Caryca »

Toyota Corolla, 1999r. Mimo swoich lat ciągle jest na chodzie i śmiga jak mało które autko z tego rocznika.
ODPOWIEDZ