Protesty

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:14

Protesty

Post autor: Grzegorz »

Obecnie strajkują górnicy, rolnicy, planują także kolejarze. Ich strajki paraliżują normalne życie.
Popieracie ich strajki czy jesteście im przeciwni?
Pablo
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:27

Re: Protesty

Post autor: Pablo »

Ja tam ich nie popieram. To co robią to tylko niszczenie naszej gospodarki. Tak im źle a tyle co oni zarabiają to mogę tylko pomarzyć.
Awatar użytkownika
Ninja
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 16 lut 2015, o 10:42

Re: Protesty

Post autor: Ninja »

Rolników jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale to co czynią górnicy to jawny skandal. Za to, że nie pracują to nie powinni otrzymać pieniędzy, bo niby jakim prawem?
El torro
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2015, o 11:59

Re: Protesty

Post autor: El torro »

Ninja rolnikom nie mam czego współczuć. Płacą niewielki krus i resztę mają głęboko gdzieś. Mają dopłaty i preferencyjne kredyty. Nie ubezpieczają się a potem od nas chcą rekompensat za żywioły i zwierzęta. Mi jakoś nikt nie płaci jak nie sprzedam swoich obrazów.
Pablo
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:27

Re: Protesty

Post autor: Pablo »

Mi brakuje jeszcze tego, by posłowie strajkowali, bo za mało zarabiają :/
Jorguś
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2015, o 10:47

Re: Protesty

Post autor: Jorguś »

Od dzisiaj strajkują w stolicy rolnicy :D ale się zrymowało.
Obstawiamy, kto będzie następny? Wydaje mi się, że lekarze lub nauczyciele.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 450
Rejestracja: 14 paź 2012, o 20:00
Kontakt:

Re: Protesty

Post autor: Red »

Co jakiś czas strajkują [lol_lol] bo zarabiają po 3-4 tyś miesięcznie wiec im się w dupach przewraca.
A czemu nie strajkują np. pracownicy super marketów którzy zarabiają najmniej w najgorszej pracy. Nie strajkują bo wszystkich by pracodawca wywalił na zbity pysk przy jednej próbie. Tak że zwolnić darmozjadów górników! bo łożą na nich wszyscy nawet ci co pracują w supermarketach. Albo sprywatyzować kopalnie to prywaciarz szybko zrobi tam porządki.
Jako administrator forum Polecam sklep z nasionami marihuany THC-THC.COM, ich biuro obsługi klienta znajduje się w Hiszpanii, przez co są Najbezpieczniejszym sklepem w PL.
Lenovo
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2015, o 20:57

Re: Protesty

Post autor: Lenovo »

Red ale kopalnia Silesia jest prywatna i potrafi zarobić..Można? Można. Wyautować te związki i od razu lepiej będzie.
ODPOWIEDZ