Czy korzystacie z kart kredytowych?

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Soldat
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:59

Czy korzystacie z kart kredytowych?

Post autor: Soldat »

Ostatnio w banku zaoferowano mi kartę kredytową. Od wielu znajomych wiem, że łatwo się z tym wkopać w problemy finansowe, rozsądnie wykorzystywana może przynieść jednak sporo korzyści. Niby koszty nie są duże, ale przeraża mnie ta prowizja w przypadku niespłacenia raty w terminie.
Awatar użytkownika
Loozak
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:58

Re: Czy korzystacie z kart kredytowych?

Post autor: Loozak »

daj spokój. Raz się wpakowałem w kartę i zapomniałem o tym, by zapłacić ratę. Po kilku dniach już mi tyle dowalili, że stwierdziłem, że rezygnuję. Wolę już jechać na debecie niż korzystać z karty kredytowej.
Awatar użytkownika
GreenMan
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:11

Re: Czy korzystacie z kart kredytowych?

Post autor: GreenMan »

Nie korzystam i nie mam zamiaru nigdy korzystać. Jak nie mam na coś pieniędzy to po prostu nie kupuję. Proste i logiczne.
Awatar użytkownika
Ella
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2015, o 22:07

Re: Czy korzystacie z kart kredytowych?

Post autor: Ella »

Swoją kredytówkę mam już ponad 8 lat i nie mogę narzekać, często mnie uratowała jak były pilne wydatki a na koncie pustka. Staram się jednak nie doprowadzać do takiej sytuacji, jeżeli już muszę z karty skorzystać to tylko wtedy, jak wiem, że szybko ją spłacę.
Awatar użytkownika
hahans
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2015, o 21:42

Re: Czy korzystacie z kart kredytowych?

Post autor: hahans »

Kartę kredytową miałem lecz praktycznie z niej nie używałem. Zrezygnowałem przy kupnie mieszkania bo obniżała mi zdolność kredytową i to dość sporo.
ODPOWIEDZ