Nasze telefony

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
GreenMan
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:11

Nasze telefony

Post autor: GreenMan »

Myślę, że w tym miejscu możemy podyskutować o naszych telefonach, by inni mogli wiedzieć, czy warto jest kupić dany model czy też lepiej unikać go z daleka.
Awatar użytkownika
Rycerz
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:30

Re: Nasze telefony

Post autor: Rycerz »

Mój telefon szałowy nie jest, Sony Xperia X10 mini pro. Wielokrotnie byøa w naprawie i ciágle sié coß z niá dzieje, dobrze, że za miesiąc już biorę nowy telefon na abonament. Myślę nad samsungiem s4.
Awatar użytkownika
Soldat
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2015, o 18:59

Re: Nasze telefony

Post autor: Soldat »

Ten post wyżej chyba też z telefonu dodawałeś :D Miałem xperie i ją sprzedałem po miesiącu. Teraz wróciłem do klasyki gatunku i mam nokię. Ciężko było się przestawić, lecz teraz nie zamieniłbym nokii na żaden inny telefon, nawet jakby dopłacali.
Awatar użytkownika
Doda
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 11 sty 2015, o 11:10

Re: Nasze telefony

Post autor: Doda »

Ja u siebie mam starą motorolę, ma już sporo lat i działa bardzo dobrze. Nie mam zamiaru zmieniać telefonu na te dotykowe, bardzo szybko zjadają baterię. Moja mota wytrzymuje na jednym ładowaniu spokojnie 3-4 dni, czasem nawet tydzień.
Awatar użytkownika
Loozak
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:58

Re: Nasze telefony

Post autor: Loozak »

A ja mam ajfona :) Dostałem go w prezencie, szkoda jednak, że jest tak przereklamowany. Nie ma większości rzeczy, które można spotkać u konkurencji. W sumie zastanawiam się nad tym, by go nie sprzedać i nie kupić czegoś nowego, lepszego.
Awatar użytkownika
Kinga
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 11 sty 2015, o 10:37

Re: Nasze telefony

Post autor: Kinga »

Ja mam samsuga s4 i nie żałuję, że go kupiłam. Chciałąm s5 ale wydaje mi się, że jest za duży.
Awatar użytkownika
Ziemniak
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2015, o 22:31

Re: Nasze telefony

Post autor: Ziemniak »

Samsung Galaxy Ace :D Bardzo śmieszny telefonik, krótko trzyma bateria no i aplikacje słabo chodzą.
Awatar użytkownika
MichaU
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2015, o 22:56

Re: Nasze telefony

Post autor: MichaU »

Iphone4. Niestety. Dostałem go w prezencie a tak mi nie odpowiada że aż głowa mała. Tak się wszyscy nad nim zachwycają a tak naprawdę bieda z nędzą.
Awatar użytkownika
Fejsik
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2015, o 12:19

Re: Nasze telefony

Post autor: Fejsik »

To nie tylko ja narzekam na iphona. Wszyscy tak się nim podniecali to postanowiłem go kupić i to był mój największy błąd. Takiej tragedii dawno nie widziałem. Teraz jednak lepiej jest mi z Samsungiem S5.
Awatar użytkownika
Milka
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:23

Re: Nasze telefony

Post autor: Milka »

A co powiedzie o Z3? Godne uwagi? Jakie są mocne i słabe strony tego telefonu?
ODPOWIEDZ