Który operator komórkowy jest najlepszy?

Gawędy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Rycerz
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:30

Który operator komórkowy jest najlepszy?

Post autor: Rycerz »

Tak się zastanawiam, który operator sieci komórkowej w naszym kraju jest najlepszy? Ludzie chwalą sobie pleya za ofertę, gorzej jednak podobno z zasięgiem. Jak to wygląda według Was?
Awatar użytkownika
Ashley
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 7 sty 2015, o 19:36

Re: Który operator komórkowy jest najlepszy?

Post autor: Ashley »

Dla firm najlepiej wychodzi orange, dla użytkownika indywidualnego to ciężko powiedzieć. Wszystko zależy od tego, czy chcesz się pakować w abonament, czy też wybierzesz mixa lub na kartę.
Awatar użytkownika
Topola
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 7 sty 2015, o 21:27

Re: Który operator komórkowy jest najlepszy?

Post autor: Topola »

W mojej ofercie faktycznie najlepszy jest play, ale tylko i wyłącznie w ofercie abonamentowej. Jedynym mankamentem ich oferty są słabe telefony. Tutaj o wiele lepszy jest plus. TMobile ma słabą ofertę o ile nie jesteś ich klientem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Loozak
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 10 sty 2015, o 22:58

Re: Który operator komórkowy jest najlepszy?

Post autor: Loozak »

Ja tam od kilku lat jestem w TM i nie narzekam. Z roku na rok płacę coraz mniej, dostaję mnóstwo gratisów więc nie mam zamiaru zmieniać operatora. Kiedyś myślałem o Orange, ale przeraża mnie tam jakość obsługi klienta.
Awatar użytkownika
Topola
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 7 sty 2015, o 21:27

Re: Który operator komórkowy jest najlepszy?

Post autor: Topola »

Fakt, orange wie doskonale, jak zniechęcić do siebie klientów. Miałam tam tel na abonament i po dwóch latach zrezygnowałam. Cokolwiek chciałam załatwić to zawsze byłam zbywana.
Awatar użytkownika
Doda
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 11 sty 2015, o 11:10

Re: Który operator komórkowy jest najlepszy?

Post autor: Doda »

Co Wy tak narzekacie na Orange? Jestem tam od około 6 lat i jakoś nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Wszystko u nich działa tak jak trzeba i zawsze mają dla mnie jakąś ciekawą ofertę.
ODPOWIEDZ