Góry

Wasze hobby i zainteresowania oraz passie.
Chriss
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2015, o 13:42

Góry

Post autor: Chriss »

Gdzie najlepiej w naszym kraju wybrać się w góry? Przez wiele lat mieszkałem poza granicami PL i udało mi się trochę pozwiedzać i klimaty górskie najbardziej mi przypasowały. Chciałbym teraz na terenie Polski zobaczyć najpiękniejsze góry. Szukałem czegoś w necie i wszystkie opinie są sprzeczne. Gdzie więc najlepiej pojechać, by zaparło dech w piersi?
Meggi
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 8 mar 2015, o 19:48

Re: Góry

Post autor: Meggi »

Na pewno nie Zakopane, bo tam to typowy jarmark. Najlepiej jechać w Karpaty lub Góry Stołowe.
Awatar użytkownika
Monica
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 9 mar 2015, o 18:54

Re: Góry

Post autor: Monica »

Co do Zakopanego to się nie zgodzę. Jest tam cudownie i można poczuć piękny smak gór.
Awatar użytkownika
Podejrzliwy
Gibony
Gibony
Posty: 30
Rejestracja: 9 mar 2015, o 18:51

Re: Góry

Post autor: Podejrzliwy »

Okolice Jeleniej Góry i Karpacza są warte zobaczenia :)
Chriss
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2015, o 13:42

Re: Góry

Post autor: Chriss »

Karpacz na pewno muszę zobaczyć. Podobno świątynia Wang jest godna czasu. Byliście tam? I o co chodzi z zakrętem śmierci?
Meggi
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 8 mar 2015, o 19:48

Re: Góry

Post autor: Meggi »

świątyna Wang jest obiektem wartym obejrzenia. W kwestii zakrętu śmierci to jest on niedaleko karpacza, zanim powstał tam kamienny mur- spadło w przepaść tam wiele aut i wiele osób straciło życie.
Roberto
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 12 mar 2015, o 20:59

Re: Góry

Post autor: Roberto »

A był ktoś z Was w jakimś górskim schronisku? Są jakieś zasady, którymi należy się kierować podczas pobytu tam?
brunhilda
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:29

Re: Góry

Post autor: brunhilda »

Zasada jest jedna, a w sumie dwie - bądź życzliwy i zostaw po sobie porządek. Niczego więcej się nie wymaga.
Carmen
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:00

Re: Góry

Post autor: Carmen »

A z miejscówek w Alpach co możecie polecić? Planuję się tam wybrać tylko nie mam jeszcze żadnego miejsca nagranego a wolę być w miejscu sprawdzonym.
brunhilda
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:29

Re: Góry

Post autor: brunhilda »

Znajomi byli w imbrahorn czy jakoś tak. Miejscówka dobra, wszystko było tak jak trzeba.
ODPOWIEDZ