Majsterkowanie

Wasze hobby i zainteresowania oraz passie.
Erotoman
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 7 lut 2015, o 09:33

Majsterkowanie

Post autor: Erotoman »

A ktoś z Was lubi coś zmajstrować? Ja to w warsztaciku przydomowym mogę całe dnie siedzieć. Ostatnim moim dziełem jest specjalny fotel do grania, z miejscem na klawiaturę, joysticka, monitor i mini-lodóweczkę.
Awatar użytkownika
Traktorzysta
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 7 lut 2015, o 12:49

Re: Majsterkowanie

Post autor: Traktorzysta »

Też lubię majsterkować. Z racji tego, iż jestem rolnikiem to mam ku temu sporo okazji. A to coś przy traktorach pogrzebać a to przy kombajnach. Zabawy co nie miara.
Awatar użytkownika
Poryta
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 7 lut 2015, o 21:27

Re: Majsterkowanie

Post autor: Poryta »

A ja to grzebię cały czas w komputerach. Ostatnio przerobiłam blaszaka na istne cudo do grania i to za całkiem śmieszne pieniądze.
Awatar użytkownika
Traktorzysta
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 7 lut 2015, o 12:49

Re: Majsterkowanie

Post autor: Traktorzysta »

Takie majsterkowanie to nie majsterkowanie. Co to za sztuka wyciągnąć coś z komputera i bezproblemowo zamontować coś nowego?
Awatar użytkownika
Poryta
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 7 lut 2015, o 21:27

Re: Majsterkowanie

Post autor: Poryta »

Jeżeli przerabiasz niemalże wszystko to jest tam co robić :) Spróbuj sam a zobaczysz, że to wcale nie jest takie łatwe.
Awatar użytkownika
Trucker
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 6 lut 2015, o 23:45

Re: Majsterkowanie

Post autor: Trucker »

Proste jak drut. Przecież dzieci w gimnazjum na lekcjach informatyki to przerabiają :D
Alien
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2015, o 21:20

Re: Majsterkowanie

Post autor: Alien »

Ja ostatnio rozbudowałem swój garaż, tzn wyposażyłem we wszystkie niezbędne narzędzia oraz porobiłem kilka udogodnień. Największym sukcesem ostatnich tygodni uważam jednak samodzielne zamontowanie podnośnika hydraulicznego.
Awatar użytkownika
Toperz
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:14

Re: Majsterkowanie

Post autor: Toperz »

Alien a to kupowałeś podnośnik używkę czy nówkę? Bo przy nówce jak sam montujesz to nie tracisz czasem gwarancji ?
Awatar użytkownika
Tytanowy Janusz
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2015, o 17:46

Re: Majsterkowanie

Post autor: Tytanowy Janusz »

toperz brat zamawiał podnośnik do warsztatu to w cenie był dowóz i montaż, więc tutaj stawiałbym na używkę.
ODPOWIEDZ