Rowery

Wasze hobby i zainteresowania oraz passie.
Awatar użytkownika
Fejsik
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2015, o 12:19

Rowery

Post autor: Fejsik »

Tyle jest gadek o różnych pasjach a nikt nie pisze o rowerach? Nikt z Was na nich nie jeździ? Na wiosnę chcę sobie jakiś kupić tylko się na nich nie znam i nie wiem co mogę dostać rozsądnego do dwóch tysięcy. Ktoś z Was coś może doradzić?
Awatar użytkownika
Milka
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:23

Re: Rowery

Post autor: Milka »

Tobie przyda się taki rower z koszykiem przodu, byś mógł tam tableta lub telefon trzymać, dzięki czemu kontakt z fejsem będziesz miał cały czas :D
Awatar użytkownika
Kibol
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 30 sty 2015, o 22:35

Re: Rowery

Post autor: Kibol »

Milka tablet może sobie fejsik spokojnie zawiesić na kierownicy, w koszyku będzie akumulator woził [haha]
Awatar użytkownika
Pinky
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 7 lut 2015, o 12:26

Re: Rowery

Post autor: Pinky »

Polecić mogę śmiało Kross Level A2. Kosztuje równiutkie 2 tysiączki. Jak na początek Tobie w zupełności wystarczy.
Awatar użytkownika
Jenny
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:55

Re: Rowery

Post autor: Jenny »

Jak na początek to Tobie nawet zwykły rower z marketu za 600 zł wystarczy. Jak będziesz dużo jeździł to wtedy możesz pomyśleć o inwestycji w lepszy sprzęt.
Awatar użytkownika
Pinky
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 7 lut 2015, o 12:26

Re: Rowery

Post autor: Pinky »

Jenny w sumie co racja to racja. Po co kupować coś drogiego skoro może się okazać, że zapał minie.
Ahmed
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2015, o 20:08

Re: Rowery

Post autor: Ahmed »

A jak to wygląda w kwestii rowerów typowo do jazdy górskiej? Zwykły "góral" wystarczy?
Awatar użytkownika
Jacob
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2015, o 15:53

Re: Rowery

Post autor: Jacob »

Na typowym góralu z marketu może z dwa razy byś zjechał po czym to co z niego by zostało możesz oddać na złom. Na dobry rower musisz wydać przynajmniej trzy tysiaczki, by móc myśleć o lataniu po górach :)
ODPOWIEDZ